Lista ocen Fiat Croma I (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
I tu jest największy problem Cromy. Można powiedzieć, że coś zawsze się działo. Może i pierdoły ale denerwujące. Mój miał już dość mocno zarwany fotel kierowcy. Elektryka to największy problem. Auto jest tym naszpikowane i z biegiem czasu coraz słabiej to działa. Przednia szyba nie chciała się podnosić, tylnych nie szło opuszczać z konsoli środkowej. Problemy z oświetleniem wnętrza, mocno szwankujący centralny zamek, nie działające czujniki...
~cesaszz
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
trzeba dbac o to auto. sa problemy z elektryka tzw. zawieszaja mi sie czujniki drzwi. i szyby z tylu sie ciezko zamaykaly. karoserie mam dobra bo ocyn na calym aucie i to jest duzy plus
~Martius
Hatchback 1.9 Turbo D 92KM 68kW
Do drobnych awarii można zaliczyć: problemy z elektroniką panelu sterowania ogrzewaniem, tylna szyba nie grzeje, no i te nieszczęsne szyby boczne – za plastykowe prowadnice powiesić konstruktora!!!
~Życzliwy
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Pierdoły ciągle lecą w tym samochodzie. Miałem wrażenie, że nie dało się wszystkiego opanować. Ciąge jest coś do zrobienia. I to ciągłe pytanie skąd wziąć części ??? Najgorsza elektryka to -HORROR.
~archer
Hatchback 1.9 Turbo D 94KM 69kW
tylko elektryczny podnośnik szyby (a dokładnie plastik trzymający szybę) od kierowcy, do tego kosztuje 700zł, więc co jakiś czas szukam, ale mam jeszcze szyber i trzy inne szyby:))
~dziadu7@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i.e. 113KM 83kW
drobiazgi zaczynają mnie powoli w....ć. Zamki z drzwiach są trochę wybredne i trzeba czasem siły by je otworzyć lub jak przymrozi to zdarza się,że nie mogę zamknąć drzwi.
~włodek1951 wladyslaw-zdradzisz@o2.pl
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
żadnych problemów. Wszystko działa poza rzeczami zniszczonymi przez nieumiejętną obsługe - regulacja świateł, wysokości fotela kierowcy
~berlov
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
MAM go od 6 miesiecy i jest naprawde zadbany ale jak do tej pory nawet zarowka mi sie nie przepalila tak wiec złego słowa powiedziec nie moge.
~publo
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
problem z zamkiem w 96 rok tzn spalił sie jeden tylni zamek przy otwieraniu na mrozie.

Usterki Fiat Croma I

Fiat Croma I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej S. devilmik@hotmail.com
Hatchback 1.6 83KM 61kW
drobne usterki elektyki - non stop, w zimie zamarzają zamki od drzwi - nic nie pomaga