Lista ocen Fiat Croma I (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Życzliwy
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Jakieś przekombinowane przyciski i rozwiązania pseudo Sci-Fiction z końca lat 80-tych. Kierownica jak w autobusie. Zawsze miałem wrażenie, że mogę urwać dzwignie kierunkowskazów i swiateł jakieś plastikowe bedziewie. Myśłałem, że mnie trafi szlag jak miałem opuścić szybę ( elektryka ) te przyciski chodziły jak w ruskim czołgu.
~Martius
Hatchback 1.9 Turbo D 92KM 68kW
Wszystkich przycisków jest jak w kabinie pilota i można by rzec, że są na swoim miejscu. Jak już pilot zakoduje gdzie jest jaki guziczek to okazuje się że całkiem składnie się porusza po rozbudowanym pulpicie. W nocy wszystko ładnie świeci na zielono (o ile nie są spalone żaróweczki)
~MICHAł
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Schowek funkcjonalny, pojemny. Ale brak "dziurek" w przodzie jak w Regacie pełno dziurek gdzie mozna włożyć coś. Po za tym zadziwiły mnie bardzo małe schowki w drzwiach. W Regacie można było schować Album Shopina ;)
~włodek1951 wladyslaw-zdradzisz@o2.pl
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu. Regulacja kierownicy w pionie i fotela kierowcy pozwala zająć odpowiednią pozycję. Boli noga od trzymania gazu przy długiej jeździe. Przydał by się tempomat (ale chyba tylko przy V6 był montowany)
~berlov
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Przyzady i przyciski rozplanowane zgodnie z logika,moze poza wlacznikiem awaryjnych i typowym dla fiata systemem rozkladania siedzen(500 obrotow,3 godziny krecenia i juz prawie oparcie mamy rozłozone w 50% :)
~Tommi
Hatchback 2.0 CHT 90KM 66kW
jestem zadowolony, oprócz przełączników szyb elektrycznych[ -są idiotyczne., w złym miejscu i co chwile odpadają-koszmar dodam ze mam wersje przed liftingiem
~cesaszz
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Dla kogoś kto pierwszy raz w Cromie może trochę dziwnie ale ja nie miałem zastrzeżeń.
~Tomek
~jarek@marecik.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
jak na auto z tamtych lat b.dobrze, choć siedzenia przednie trochę słabo trzymają na zakrętach

Usterki Fiat Croma I

Fiat Croma I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej S. devilmik@hotmail.com
Hatchback 1.6 83KM 61kW
trudno oczekiwać cudów po aucie sprzed tylu lat, mam całkiem goła wersję (rzadkość)