Oceny Fiat Croma I 2.5 TD 115KM 85kW 1989-1996

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Croma I 2.5 TD 115KM 85kW 1989-1996

~Tomek
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Posiadałem Cromę 2.5 TD, rocznik 92 jakieś sześć m-cy w 2007 roku. Potem przesiadka na Mondeo 98. Cromę kupiłem w miarę okazyjnie i miło ją wspominam:) Była to beżowa taksówka więc swoje miałą przejechane. Na liczniku było 434 tys. o ile pamiętam ale jakby było 1 mln 434 tys. też bym się nie zdziwił:)Moja dziewczyna bardzo ją polubiła ze względu na automat. Czy poleciłbym to auto? Hmm..Tak ale egzemplarz MUSI być zadbany. Trzeba liczyć się z...
~berlov
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Naprawde fajny samochod tylko ze diesel.Pierwszy w moim zyciu i chyba jak narazie ostetni,wole dzwiek i charakterystyke benzynowca,co nie zmienia faktu ze co do cromy jako auta zastrzezen nie mam,pomimo tego ze obawialem sie jej jak diabli:)
~jacektyr@poczta.onet.pl
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
To moja pierwsza miłość - bardzo przestronne auto - i to jest to !
3,6
~anet.
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
to juz mój drugi model i to nie jest kwestja przyzwyczajenia bo wogóle to jest 7 auto (prawo jazdy od 6 lat)
~Krzysiek
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Bardzo dobre auto, dynamiczny silnik i bogate wyposarzenie.
~cesaszz
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Kupiłem to auto w wakacje! Silnik palił od sztycha. przyszla zima myslalem ze bd ciezko ale jest dobrze pali nawet przy -25 stopniach. jest to nisko obrotowy silnik i nigdzie pod góre mu nie brakuje. (Silnik)
~publo
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Witam. jestem posiadaczem juz drugiej cromy i jestem bardzo zadowolony z silnika 2.5 TD. Silnik bardzo ekonomiczny,cichy, nadajacy sie przede wszystkim na dłuzsze trasy. Jesli chodzi o silniki 1,9 130km w volswagenach to sie nie umywaja do mojej cromki. Przekonałem sie nie raz na autostradach w niemczech. pozdrawiam (Silnik)
~lipek
~lukasz
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
ogólnie jestem zadowolony.kupiłem troche zdezelowany,ale przejechałem nim już 63000km,i wymieniłem tylko swożeń w wachaczu,nie licząc płynów co jest normalne.ciągam nim przyczepę około 1,5tony :),i da się jechać. (Silnik)
~Darek D.