Oceny Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006

Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006

~Doblas
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Auto zakupiłem półtora roku temu. Jest to wersja Malibu. Początkowo, jak każy, wahałem się przed zakupem tego wozu, posiłkowałem się oczywiście opiniami z autocentrum, jakże by inaczej :) Po bardzo długich poszukiwaniach mojego modelu (po drodze zmieniałem zdanie i szukałem seata leona - 20/20 aut bite) znalazłem wreszcie takiego doblasa jakiego szukałem:) Po roku użytkowania mogę powiedzieć ze jestem zadowolony z tego auta. Aczkolwiek nie...
~Dejwid
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Mam Doblo w wersji Malibu, ma wszystko co potrzeba - klima, dobry system audio, ABS, wspomaganie kierownicy, el. lusterka i przednie szyby, pełna regulacja fotela kierowcy, regulacja kierownicy i kilka innych drobnostek. Samochód duży,ekonomiczny, dynamiczny i szybki. Polecam silnik 1,9 JTD - najlepszy silnik diesla jaki znam. Bardzo dobry ABS - sprawdził się parę razy. Myślałem że kupując fiata będę co chwila naprawiał jakieś pierdoły - nic...
~Difiorcykleks
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Świetne auto rodzinne i nie tylko. Super pojemny bagażnik, świetny ekonomiczny silnik 1.9 JTD 105KM , chyba powinien zostać wpisany do niezawodnych silników świata ! 260 000 km bez awaryjnie. Nic tylko polecić! Wersja MALIBU jest extra!
~mulak:)
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
wiem,że doblas jest najszybszy z małych dostawczaków. dieselek radzi sobie naprawde dobrze. pali mało gdy tego oczekujemy i jeżdzi całkiem szybko,gdy tego chce. do 180km/h rozpędza się płynnie. osiągnięcie 200km/h możliwe jest na równej drodze,lub oczywiście z górki:) naprawde kupę miejsca w środku i mocno praktycznie. polecam.
~hunter33
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Świetne auto dla kogoś kto potrzebuje go do pracy (można naprawdę wieele przewieźć) i czasem na grzyby i ryby z rodzina psem i mnóstwem bagaży wyjechać. Polecam ale z silnikiem JTD(105PS) lub teraz Multijet (120PS) inne jednostki mogą być za słabe i paliwożerne.
~Ptyś
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
mysle ze zapracowal dobrze na swojego nastepce , jestem go pewny w trasie , daje mi komfoprt psychiczny ze dojade gdzie zmierzam . Przy drobnych stluczkach bardzo wytrzymały , czesto bez ( dwa razy ) bez sladu w przeciwienstwie do drugiego auta osobowego .

Usterki Fiat Doblo I

Fiat Doblo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~diablo-byk
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
zakupiłem z taniej jatki-wykonanie dla Niemca silniczek 1,9jtd oszczędny bez ułańskiej jazdy db praca zawieszenia mądre rozwiązanie zawieszania tylnego (resor+odbój co umożliwia przewóz cięższego ładunku) )
~lejdija
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Tutaj powinna byc jeszcze ocena bardzo dobrze... bo jest więcej niż dobrze a mniej niż doskonale. Autko bardzo pakowne, zrywne, nawet w całym obciążeniu (7osób) lub z zapakowanym bagażnikiem. I polecam tylko silnik 1,9 , słabsze, zwłaszcza przy załadowanym aucie, są nieporozumieniem. Super w długich trasach - nie męczy.
2,4
~gofer
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
ogólnie samochód na drodze zachowuje się nieźle, nisko położony środek ciężkości pozwala pociskać na zakrętach, silnik też nie ma najgorszej dynamiki jak na tę masę, duże wnętrze, dobra widocznośc przez przednią szybę, ale ta usterkowość zwłaszcza zawieszenia, dla mnie fiat jest spalony............
~lejdija
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
dla mnie auto, prawie idelane, mieszcze w nim pól domu, psa, swoich znajomych, i jeszcze rzeczy zwiazane z pracą. Wyróznia sie w tłumie, malutko pali, szybko się rusza... nawet z kompletem siedmiu pasażerów i kupą bagaży.