Oceny Fiat Doblo II 1.4 77KM 57kW 2006-2010

Fiat Doblo II 1.4 77KM 57kW 2006-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Doblo II 1.4 77KM 57kW 2006-2010

~edison
Minivan 1.4 77KM 57kW
ogólnie autko polecenia bardzo dobre do jazdy po miescie i poza miastem gorzej autostrada i drogi szybkiego ruchu no ale to nie rakieta .ale polecam naprawde warto i przedewszystkim tanie częsci zamienne bo w aso jak wszedzie zwariowali z cenami
~chipo608@vp.pl
Minivan 1.4 77KM 57kW
dla mnie był to kompromis pomiędzy drogim vanem a średniej klasy osobówką. Jestem zadowolony, bo zapakować do niego można bez trudu paletę towaru, po złożeniu tylnych siedzeń. Świetne auto dla małego biznesu jak i dla rodziny.
~chipo608@vp.pl
Minivan 1.4 77KM 57kW
Auto sprytne, świetne do miasta, wspomaganie, klima, pełna elektryka, dobre nagłośnienie, to to co potrzeba w takim autku. Silnik hmmm... ale za takie pieniążki nic się innego nowego nie wymyśli (39 tys)
4,1
~mmk
Minivan 1.4 77KM 57kW
Wszystko dobrze, tylko silnik 1.4 trochę za słaby do tego samochodu. Może 1.4 90km byłby lepszy?
~Witek
Minivan 1.4 77KM 57kW
Jak dla mnie bomba. Samochód pakowny, duży. W końcu z cargo zrobiona wersja dla przeciętnych użytkowników dróg.
~kszafran25@wp.pl
Minivan 1.4 77KM 57kW
bardzo przyjemny w codziennej eksploatacji,duża funkcjonalność
2,9
~łudi
Minivan 1.4 77KM 57kW
za tą kase to bym kupił używany 4 letni samochód i nie łudziłbym się o gwarancji
~zadowolony człowiek
Minivan 1.4 77KM 57kW
dobre auto,kasa uważam odpowiednia,a wiec wszystko OK
~Piter
Minivan 1.4 77KM 57kW
Nie mam klimatyzacji, także oceniam tylko ogrzewanie i wentylację. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Dostawca
Minivan 1.4 77KM 57kW
Auto lubi benzynę. Choć przy delikatnym traktowaniu takie 7,5 w mieście da się osiągnąć. Na autostradzie, przy 140 km/h (czyli prawie max prędkości) to i 14 litrów weźmie :-) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )