Lista ocen Fiat Doblo II 1.4 77KM 57kW 2006-2010 (11) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witek
Minivan 1.4 77KM 57kW
Silnik pracuje dobrze, choć mam wrażenie, że na drugim biegu trzeba długo jechać, aby osiągnąć prędkość do zmiany na trzeci. Jeżdżąc w pojedynkę wszystko jest OK. Przy 2 3 osobach trochę traci swoją moc. Sprawdzony na trasach płaskich nad nasze morze i w górach. Na trasach płaskich po osiągnięciu 5 biegu prowadzi się swobodnie i pewnie. Jazda staje się przyjemnością. W górach też nieźle się sprawuje i to z pełnym obciążeniem (cały bagażnik...
~keisim
Minivan 1.4 77KM 57kW
Silnik 1.4 w ogóle nie chce jechać, nie wiem jaką podaje prędkość max producent ale przy 110 km/h to już jest bardzo głośno i obroty wysokie (coś ok. 4000). Małe wzniesienie i prędkość spada do 80. I to jeżdżę prawie pustym autem. Auto tylko do miasta!
~zadowolony człowiek
Minivan 1.4 77KM 57kW
jednostka 1,4 słaba,do 100km to jeszcze jak Cie moge,ale powyżej to już męczysz samochód. Na trasy do wyprzedzania TIRa to potrzebujesz troche miejsca,zdecydowanie to nie jest RAKIETA,dla mnie za słabyyyy
~chipo608@vp.pl
Minivan 1.4 77KM 57kW
hmm... to tylko benzyna, konstrukcja chyba średnio udana, do turlania się na długim dystansie, wkurza mnie fakt, że aby sprawnie się nim poruszać trzeba kręcić ponad 3,5 - 4 tys obrotów,
~doblo 1,4 2006r
Minivan 1.4 77KM 57kW
Silnik jak narzazie zero usterek dobre autko na miasto z obwodnicą i szybkimi drogami to troszkę muł ale dla mnie w zupełności starcza w końcu pojemność 1,4
~wojtas
Minivan 1.4 77KM 57kW
Silnik trochę za słaby - w mieście super ale na trasie 120 km to limit komfortu dźwiękowego - idzie 145km ale robi sie wtedy mało przyjemnie :)
~łudi
Minivan 1.4 77KM 57kW
mam przeczucie,że silnik mi sie spartoli, zawory grają jak w kościele dzwony, masakrycznie słaby, lubi paliwo, serwis tylko bierze kase
~chipo608@vp.pl
Minivan 1.4 77KM 57kW
Silnik pracuje dość ładnie przy obrotach 3 - 3,5 tys, w zasadzie jest tak zestawiony, że nadaje się do jazdy po terenach bez górek.
~JARO
Minivan 1.4 77KM 57kW
JAK NA 77 KM DAJE RADE WKONCU TO NIE OSOBUWKA TYLKO AUTO DO PRACY A NASZE DROGI JKIE SA TO WIADOMO
~edison
Minivan 1.4 77KM 57kW
co do silnika brak zastrzeżeń mam go na gazie i bardzo dobrze pracuje.