Lista ocen Fiat Ducato II 2.8 JTD 128KM 94kW 2003-2006 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hatson
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Dobry dostawczak za niewielkie pieniadze. VW czy MB, poraza cenami, a w zasadzie nie oferuje nic wiecej, oprocz marki. Jest jeszcze Ford ale jakos mam uraz po moim starym transicie, ktorego naprawy mnie kosztowaly 3x tyle, niz byl sam warty.
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Koszty naprawy - ze wszystkich posiadanych w firmie samochodów są najniższe :) Tutaj Ducato nie ma równych (za te same parametry w VW lub mercu musiałbym zapłacić ok 40-50 tys więcej, Iveco - 30, Citroen -20 tys. a do tego częci w fiacie są sporo tańsze :)
~DOSTAWCA MEBLI
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
NAJ PIĘKNIESZY NIE JEST ALE ZA TO PRZYJAZNY KIEROWCY,PAKOWNY,NIE DROGI W UTRZYMANIU.MA SPORO NIE DOCIĄGNIĘĆ ALE MIAŁ TO BYĆ SAMOCHUD DO PRACY A NIE WYŚCIELONY SKURĄ I DREWNEM NIJAKI TAKI VANO-BUS TYPU BEZSĘSOWNY VITO.
~Tepik
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Polecam - za te pieniadze:)wybor albo 5 ducato lub 10 letni sprinter? wybor nalezy do was, ale gdy bede szukal drugiego autka do firmy to tylko ducato 2l8 jtd - naprawde sie nie zawiodlem
~Andy
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Na początek biznesu, niska cena, może być ale do intensywnego ujeżdżania nie nadaje sie.
~Paweł
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
W tych pieniądzach co ja kupiłem ,miałbym zapewne juz zaczynającego gnić sprintera z przebiegiem ze 200 tkm.
~squash90
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Myślę, że w tych pieniądza to naprawdę dobre auto. Tanie w utrzymaniu.
~1wsie@interia.pl
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Za tak niskie pieniążki ciężko kupić dobre autko
~Wojtas.bb
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
jak za tą cene to słaba jakość

Usterki Fiat Ducato II

Fiat Ducato II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~arons@op.pl
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Za tę kasę pierwsza klasa