Lista ocen Fiat Ducato II 2.8 JTD 128KM 94kW 2003-2006 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Niestey tu jest różnie; coś stuka, coś telepie a samochód ma zalednie 30tys km. Bardzo twarde zawieszenie (jazda z ładunkiem poniżej pół tony przypomina jazdę na drewnianych kołach ale za to dobre trzymanie w zakrętach :) i przy załadunku powyżej 800kg Ze względu na przedni napęd i długi rozstaw osi Ducato ma słaby skręt oraz trzeba bardzo uważać na koleiny ponieważ ma dużą tendencję do "rzucania".
~Paweł
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
O ile miałem problemy z zawieszeniem w poprzednim modelu( strsza wersja) o tyle ten nowy mnie miło zaskoczył.Prawie 100tyś. po polskich drogach i zero luzu w zawieszeniu. Trochę twardo zestrojony jest układ jezdny ale ma to i swoje plusy - dobrze trzyma sie drogi.
~Hatson
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Identycznie, jak w poprzedniku. Jest bardzo twardo i puste auto jedzie jak bez zawieszenia ale fajnie trzyma sie drogi. Mam wersje maxi i nawet przy duzym wietrze nie ma problemu na pusto.
~arons@op.pl
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Promień zawracania jest do przyjęcia(być może dlatego ze jest krótki).Jeżdżę na pusto więc dupa trochę podskakuje na nierównościach.Ale trudno uznać to za wadę w dostawczaku.Hamulce ok.
~Łuki
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Ze względu na przeciążenia i stan nasz dróg niestety goszczę wywarzaniu kół czy ustawianiu zbierzności. Bez tych czynników przypuszczam że byłoby ok.
~Bartek
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Jeżdżę po różnych nawierzchniach i zawieszenie to wytrzymuje. Nie ma luzów, nic nie stuka.
~Wojtas.bb
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Tragedia.Zawieszanie co 20tyś/km do roboty. Najsłabszy punkt. Promień skrętu jak w Queen Marry 2
~Tepik
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Bez zastrzezeń samochód trzyma sie dobrze drogi dobry promien skretu nie ma sie chyba czego czepic
~squash90
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Jest okej. Jedynie słaby kąt skrętu. Czasem coś puka w zawieszeniu.
~DOSTAWCA MEBLI
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
PUSTY TROCHE ZA TWARDY ZAPAKOWANY JAK OSOBÓWKA.NAWRACA SIE SUPER.