Lista ocen Fiat Ducato II 2.8 JTD 128KM 94kW 2003-2006 (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arons@op.pl
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
To jest największa wada . ogrzewanie w zimę to porażka.trudno się nagrzewa zimą ,sytuacje trochę ratuje webasto,chociaż jak się nagrzeje to aż oczy wysychają,i nie idzie ustawić temperatury pośredniej albo \'\'Sahara\'\' albo \'\'Arktyka\'\'
~Hatson
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Poprzednik mial problemy z ogrzewaniem. Silnik 2.8idtd byl ciagle niedogrzany. Tutaj nagrzewa sie szybko i trzyma stala temperature. Mam klime, wiec w lecie super.
~Tepik
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
mam wersje z klima wiec nie narzekam:) - w lecie. W zimie oczywiscie też nie. silniczek chwile pochodzi i nie chce sie wysiadac z kabiny.
~Paweł
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Troche ciężko ustawic w zimie optymalną tem. ,plusem są nawiewy bardzo dobrze rozmieszczone.Latem klima się sprawdza doskonale:)
~3j GG 670421
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
W zimę bardzo dłuuuuuugo się nagrzewa (proponuję wstawienie webasta), natomiest wentylacja jest ok - szyby szybko odparowują.
~DOSTAWCA MEBLI
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
SIĘ CZĘSTO PARUJE ALE MAŁO KTURY TEGO NIE ROBI.OGRZEWANIE DOBRE ALE NIE LEJ WODY BO SZYBKO PRZESTANIE.
~Wojtas.bb
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Jakaś tragedia.Pełno kratek wentylacyjnych a z żadnej nic nie dmucha.Ciężko nagrzewające się wnętrze
~Łuki
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Uszkodzony termostat. Nie da się ustawić odpowiedniej temperatury. Albo ekstremalne zimno albo ciepło.
~squash90
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Wolno się nagrzewa w zimę, a w lato nawet nie ma po co włączać wentylacji.
~1wsie@interia.pl
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Szkoda że nie mam klimy ale nie jest źle