Oceny Fiat Idea 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW 2004-2012

Najnowsze oceny Fiat Idea 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW 2004-2012

3,5
~Endy
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Generalnie fajne wygodne autko dla lubiących spokojną jazdę, ekonomiczne 90-110 km/godz, (przy 100 zejdzie do 3,4-3,5 l) przyjemnie się prowadzi po wyłączeniu wspomagania (city) na autostradzie. Dobry skręt i łatwe parkowanie w mieście. Przesuwane tylne siedzenia to komfort dla pasażerów. Duży wybór części zamienników. Jeśli Idea to jak najnowsza nie zajeżdżona.
~Rafał
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Jak to tego auta proponowal bym silnik 1,9 bylo by to w tedy auto i na trasy i do miasta, no ale wtedy palilo by okolo 1l wiecej, przy zakupie proponuje dokupić podłokietyniki fotele slabo trzymaja na zakretach.
~romaniewskipiotr@gazeta.pl
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Jestem bardzo, bardzo zadowolony. Kupiłem MultiJet full wypas + opony zimowe i lak. metalic: za 49 197 PLN brutto! I jak Ci? SZOK! KTO CHCE KUPIĆ - w WIAMOCIE Kraków mają taki sam, ale benzyna 1400 16V, metalic za.... 46 900 coś tam. I co Wy na to? P. Adam Kołodziej - młodszy sprzedawca czeka - może na Ciebie? Startuj!
~ascot
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
trochę źle zestroili zawieszenie (za sztywne) więc nieprzyjemnie się pokonuje zakręty dosyć wysokim autem (skacze, przesuwa go czasem na ostrych i nierównych zakrętach), ale ogólnie jestem bardzo zadowolony to w końcu auto rodzinne, a nie wyścigówka a tspisuje się idealnie polecam, alke tylko diesla 1.3 mimo że mały to żwawy (kolumny "połykam bez najmniejszych problemów) i mało pali!!!
~Tomek "Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Wspaniałe auto dla rodziny z 2 dzieci . Ogromne i ładne wnętrze . Bardzo udany cichy i ekonomiczny silnik , małe gabaryty zewnętrzne czynią auto świetne do miasta . Jak się nie będzie psuć - to dla mnie ideał .
~Tomek "Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Powiem tyle - po dwóch latach - gdybym dziś miał kupować auto znowu wybrałbym Ideę ! ( albo sercem - nowe Bravo )
Dziennik kosztów dla Fiat Idea 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
5,1
~Tomek " Herman"
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Wspaniale auto dla rodziny . Rewelacyjne wnętrze , bardzo dobry silnik i hamulce . Średnie zawieszenie i układ kierowniczy . Drogi w zakupie .
~Michał
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Największa wada to to, że to FIAT. Oprócz tego wyposarzenie, wykończenie i cała reszta naprawę w porządku.
3,4
~Cezary
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
Daje rade, ale przydało by się ciut więcej. Przydało by się lepsze wyciszenie komory silnika. (Silnik)
4,1
~marecki098@op.pl
Minivan 1.3 16V MultiJet 70KM 51kW
przy większych obrotach świszczy.krótkie pierwsze 3 biegi. (Silnik)