Lista ocen Fiat Linea Sedan (128) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 121 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PabloM
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
w jeżdzie do 120 km/h cisza i komfort, do 150 nieco głosniej, ale powyzej juz bardzo głosno, ale kto jezdzi w Polsce >150? brakuje 6 biegu
~buhert
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Cisza, cisza i jeszcze raz cisza :) jestem mega zaskoczony jak to auto jest wyciszone. Silnika praktycznie nie słychać i auto spokojnie wybiera nierówności.
~ryszardo_
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Jest ok, ale mogłobyć lepiej. Czasami dochodzą małe stuki, gdy pokonuje się nierówności, gdzieś chyba z zawieszenia z tyłu, trudno zlokalizować.
~Tomek D.
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
mogli obłożyć komorę silnika jakimś tanim materiałem wyciszającym bo w środku silnik bardziej słychać niż na zewnątrz, a takiego zjawiska jeszcze nie widziałem
~Kuba
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Tu mam zastrzeżenia, przy wyższych prędkościach super, przy małych przy jeździe po bruku i dużych nierównościach niestety głośne zawieszenie,
~Grzech
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Jak na cenę i klasę auta jest dobrze wydaje mi się, że 206 i astra 1 są głośniejsze lub porównywalne. Przy rozpędzaniu i prędkościach do 110 km/h
~Kamil
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Wyciszenie średnie, nie.jest źle bo lepiej niż w seicento dwa razy, lecz powyżej 80 słychać szum opon, silnik do 120 jest cichy.
~Terminator
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
ktos pisal ze jest glosno ...mylil sie wyciszenie jest ok przy predkoscich 150 i powyzej jest glosniej ale to chyba normalne
~Łuki
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Silnik zaczyna dokuczać powyżej 110km/h. Reszta dźwięków z zewnątrz jest nieźle tłumiona. Na niskich prędkościach bardzo dobrze.
~J. Lupino
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Do niczego są opony Bridgestone montowane fabryczne. Na zimówkach Goodyear UG7 jeździ się ciszej. Kabina mogła być lepiej wyciszona.
Fiat Linea Sedan