Lista ocen Fiat Linea Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW 2007-2010 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~linea
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Moja sztuka pochodziła z pierwszych miesięcy po premierze na rynku więc trudno było wynegocjować dobrą cenę. Czas pokazał, że samochód wart jest wydanych pieniędzy, jednak tak między prawdą a Bogiem trzeba przyznać, że jest to samochód odrobinę za drogi w stosunku do oferowanej jakości i komfortu. Linea niewątpliwe doskonale udaje samochód klasy wyższej niż faktycznie jest (w rzeczywistości takie B/C) szczególnie na tle większości kompaktów,...
~Lupino
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Na ulicach robi duże wrażenie, chyba się ludziom podoba. Mam Fiata Punto od nowości - fakt serwisowany - po 5 latach i 135tys nie miałem (odpukać) żadnej usterki! W Lagunie też od nowości po 70 tys poszła jedna sonda Lambda (2 tys PLN !) a po 90 tys wymieniałem zawieszenie. Auto ma 2 miesiące. Nie wiem jak będzie dalej, ale jeżeli Linea będzie tak niezawodna jak Punto to chyba nic więcej nie trzeba. Przed kupnem zrobiłem przegląd całego...
~linea
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Samochód wart swojej ceny. Nie mam wrażenia, że za te pieniądze mógłbym dostać coś lepszego chyba, że byłaby to niesamowita okazja z wyprzedaży. Mam za to wrażenie, że za duże wyższe pieniądze mógłbym dostać zaledwie to samo. Mam jedynie zastrzeżenie do ceny silnika diesla. Zbyt wygórowana w stosunku do swoich możliwości. Za silnik diesla trzeba dopłacić 10 tyś (sierpień 2008)! Gdyby cena była niższa o 3-5 tysięcy, w sam raz odpowiadałaby...
~Grzech
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Stosunek cena jakość nie biorąc pod uwagę wyposażenia (choć w najtańszej wersji i tak jest dobrze) jest świetny ale tylko dla modelu podstawowego za 40 tyś. Ta wielkość i ten wygląd w tej cenie to hit, ale tylko dla ludzi, którzy pewne mankamenty potrafią wybaczyć.
~ghost
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Kupiłem go z opustem za przekroczenie rocznika za 45000 PLN. Uważam, że jak za nowe, zbytnio nie przepłaciłem. Jednak zastanowiłbym się gdybym miał kupić go za cenę salonową. Uważam, że za te pieniądze można dokonać lepszego wyboru.
~linea@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Ocena pięć byłaby niewiarygodna. Ale Jeśli chodzi o ten dokładnie samochód z tym wyposażeniem, to w zasadzie nie ma się do czego przyczepić tym bardziej, że konkurencja oferuje to samo za 20-30% większe pieniądze. Może czas zweryfikować ceny samochodów?
~człek
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
za ok 40 tys. trudno raczej było by znaleźć samochód o tak nowoczesnej stylistyce, bardzo przestronnym wnętrzu oraz tak dużym bagażniku. sądzę, że w sprzedaży tych najtańszych wersji fiat pokłada najwieksze nadzieje kusząc dodatkowo 3 letnią gwarancją.
~J. Lupino
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Chciałbym mieć następne takie auto do którego w ciągu 180 tys km nie trzeba dokładać. Kupiłbym Fiata ponownie ale musi być to kombi. Niestety Fiat olał klientów i nie proponuje nic oprócz Doblo.
~HADZE
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
brak przy zakupie w ofercie fiata lineji większej gamy silników benz ten 1,4 z 70-ma kucami to żenada a ten 1,4 z 120 km kosztuje tyle co ropniak, reasumując wart swjej ceny.
~marekslr
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Duży sedan, diesel, możesz kupić np 2009r od 1 wł nie kręcony licznik z polskiego salonu za naprawdę dobre pieniążki
Fiat Linea Sedan