Lista ocen Fiat Marea (346) - Całokształt

Na liście zabraknie 293 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkowalski85@op.pl /
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto naprawde godne polecenia.Ma kilka naprawde drobnych niedociągnieć ( mnie najbardziej wkurza, ze kieszen zapalniczki otwiera sie razem z tą od popielniczki, fatalne przy CB radiu) no ale da sie z nimi zyc.
~michnik
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Ogolnie kupilem auto za 10tys z klima polautomatyczna mocnym silnikiem duze i z ladna sylwetka Ogolnie bardzo polecam. Nie nadaje sei tylko na dojazdy do pracy do >3km bo spala wtedy kosmiczne ilosci paliwa!
~Duch Dziadka
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
...wygoda rewelacyjny wyglad...pakownosc ladownosc...ale totalny brak dopracowania i glupie nawyki serwisantow i mowienie ze ten model tak ma...nie dajcie sie zwiesc glupiemu gadaniu leniom z Fiata...
~fishing@op.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Byłem nim nawet w Moskwie,Chorwacji nigdy mnie nie zawiodło,czasami coś wysiada ale trzeba naprawiać jak i inne.Silnik chodzi idealnie.Bardzo fajnie sie rusza z jedynki,na dwójce mozna wolno jechać
~zielarek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
nic dodać nic ująć. za takie pieniążki nie kupisz auta w tej klasie, z takim wyposażeniem, wystarczająco komfortowego. naprawde maryśka to bardzo udany samochod. wogole nie zaluje tego zakupu. polecam
~salwat_02@yahoo.com
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Kupiłem bez przekonania ale zal by mi było teraz sprzedawać. Zresztą spadek ceny w pierwszych trzech latach jest kosmicznie duży że teaz to już trzeba jeździć - a uważam że naprawdę jest czym.
~bonaso@allegro.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie super autko za stosunkowo niewielkie pieniądze. Wygodne i dość szybkie. Nie miałem jak dotąd żadnej poważnej awarii, ale drażnią drobiazgi takie jak odparzające się lusterka i klamki.
~www.cacorro.wp.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
po 200 tys. km założyłem instalację gazową. Auto spala średnio ok. 9,5 litra gazu na setkę. Duży, nieźle wyposażony samochód, którym nie ma wstydu się pokazać, za relatywnie niewielkie pieniądze.
~k3
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Rewelacyjny komfortowy samochód za naprawde niewielkie pieniądze. Chciałem kupić Mondeo Kombi, padło na Fiata Marea Weekend i przez myśl minie przeszło żeby tego żałować. Polecam wszystkim, bo warto.
Dziennik kosztów dla Fiat Marea
7,3
7,4
10,9
~alaska
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
auto wygodne, konfortowe, dużo miejsca , dość dober osiągi, nawet na gazie (LPG), niestety usterkowość jak we Fiacie, kiedyś miałem Tico i był bardziej niezawodny (w podobnym przebiegu).