Lista ocen Fiat Marea (346) - Całokształt

Na liście zabraknie 293 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam\'s
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
bardzo ładny samochód ale wersja sedan trochę rzadziej spotykana wiec droższe np.lampy tył. Ogólnie samochód do najtańszych w naprawach nie należy a w przypadku stłuczki lepiej kupić drugi samochód bo części zamienne nowe okropnie drogie (używanie często droższe np. lampy przednie)
~Koks
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Myślę że samochód godny polecenia dla rodziny która nie ma specjalnie dużych przychodów, a chciałaby np. wybrać się na wakacje z dużym bagażem i do tego potrzebuje auta ze sporym bagażnikiem. Dosdatkowa zaleta to napewno stylistyka oraz rzyjemność w prowadzeniu
~KENZO24@POCZTA.FM
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
FAIAT I FORD H... WORT. HMMM MYSLE ZE JA TAK NIE MOGE POWIEDZIEC . ZA TAKIE PIENIADZE <19,600> AUTKO CAŁKIEM POKAZNE NIEZLE WYPOSAZONE AUTKIEM BARDZO DOBRZE MI SIE JEZDZI I NIE MA CO NAZEKAC.
~zbynio
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie nie jest żle, jak na tę cenę. Samochód jest niezawodny, ma niezłe osiągi, duży bagażnik i ładną sylwetkę. A co najważniejsze nie jeżdżą Fiatami łyse ciołki w czarnych skórach, ze złotymi łańcuchami. Tacy mają Mercedesy albo BMW- dlatego nigdy sobie takiego nie kupię!
~Henry
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Auto wygodne, pojemne, dynamiczne i z umiarkowanym apetytem na paliwo. Świetna praca silnika powyżej 1500 obr/min, poniżej delikatnie trzeba operować sprzęgłem i gazem. Wyprzedzanie na piątym biegu przy szybkości powyżej 90 km/h rewelacyjne, turbina robi swoje!
~wojciech.zaremba@itelligence.pl
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Auto nie jest tanie 53.000PLN w wersji z aut. klimatyzacją, ale za te pieniądze nie znajdziemy auta tak wygodnego, o takiej przestronności wnetrzna i z takim wyposażeniem/ klima/. Nawet na dłuższe wyjaazdy wygodne i w miarę ekonomiczny samochód, szczególnie w wersji kombi.
~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Całokształt moim zdaniem bardzo dobrze. Wygląd niezły (niektórzy piszą ponadczasowy, ale...) nie rdzewieje jeśli nie jest bity i składany z wiatą autobusową. W środku dużo miejsca, wygodne fotele, klima. No wynik bardzo dobry moim zdaniem.
~szmajdziej
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To już moja druga Marea więc nie przez przypadek wszedłem drugi raz do tej samej rzeki ;)Autko ma fajne wyposażenie i bardzo przyjemnie się prowadzi. Linia nadwozia po dziś dzień jest miła dla oka i nie wygląda na swoje lata.W końcu to włoszka!
~farmerj23@o2.pl
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Samochód dla osób, którym kombi jest potrzebne. Dużo miejsca, ilość pasażerów nie odczuwalna zbytnio przez silnik, wszystko tam gdzie być powinno, małe zużycie paliwa. Jedynym problemem jest znalezienie miejsca na parkingu bo nie w każdą dziurę się wciśnie...

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~xelios@onet.eu
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Gdyby nie kłopoty z elektroniką w moim egzemplarzu byłbym zupełnie zadowolony. Problemem jest to, że w ASO nawet kierownik serwisu nie widział na żywo posiadanej przeze mnie wersji, w związku z czym nie bardzo chcą w przyszłości podejmować się napraw.