Lista ocen Fiat Marea (278) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 361 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sacrofago
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
auto z 1998 diesel 125 KM ze 101 tys przebiegu,stan dobry za 12,5 tys?Jeszcze 3 miesiące przede mną kolega kupił nieśmiertelnego Golfa 3 kombi z 95 1,9tdi 90KM z przebiegiem 200tys za 12 tys i już gołożył ok 5 tys w naprawę
~andek_strauss
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Sensowny wybór jako auto flotowe, kosztowała mniej od gołego Golfa czy Corolli, a wyposażenie było naprawdę przyzwoite. Dobry i w miarę oszczędny silnik dla kogoś planującego duże przebiegi roczne.
~iron64
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto tanie w zakupie, tanie w eksploatacji a przy tym duże i pojemne. Co prawda jakiś pisku tu, jakieś trzeszczenie tam, ale mój ma ponad 280kkm przebiegu, więc uznaje to za wynik bardzo dobry.
~aspect620
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Auto w moim przypadku bezawaryjne pojawiły sie tylko problemy z elektryką co kosztowało ok 1000zł ale po za tym 8 lat bezawaryjnej jazdy, polecam zdecydowanie. niskie koszty eksploatacji
~Seba
Weekend 1.8 16V 113KM 83kW
Za niewielką kasę można kupić auto naprawdę przywoite. Trzeba tylko zwracać uwagę na rdzę - w progach i podłodze. Moja śmiga mimo kilku wad na wstępie.W sumie to polecam ale najpierw na podnośnik proszę
~lyreco
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Bogate wyposażenie, blach w podwójnym ocynku, niskie ceny części, ładna sylwetka. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jeśli komuś nie zależy na tzw. \"prestiżu marki\" to ten samochód jest dla niego.
~Adams21
Weekend 2.4 JTD 131KM 96kW
bardzo dobra pod warunkiem że nie kupimy wraka z holandii które sprzedaje np. Pan z Otocka na allegro to możemy liczyć na bezawaryjną eksploatacje a egzęplaży po dzwonach nie brakuje!!!
~kk
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Za tą cene ,około 10 tys sugeruje szukać galanta,może jakiegos wysluzonego niemca ,ale pewnego.Mozna kupic golfa 3,choc wiem ze to oklepane auto,ale za te pieniadze nikt chyba nie spodziewa sie bugatti.
~rezim
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Jaka cena, taka jakosc. Za 5 - 6 tysiecy mozna miec kombi z fajnym wyposazeniem i klimatyzacja, niejednokrotnie z silnikiem diesla. Oferta kuszaca, ale wydatki nie koncza sie w momencie zakupu!

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Greg
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Fiat daje dobre wyposażenie, ale kiepską jakośc wykonania, szczególnie dotyczy to detali, które nie mają bezpośredniego wpływu na bezpieczeństwo i to wszystko za rozsądną cenę opakowane w ładne nadwozie.