Lista ocen Fiat Marea (278) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 361 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Jakość nie najgorsza - nie psuje się tak często, jak mówią złośliwi. Samochód dobrze wyposażony jak na tą cenę i przestronny. Polecam młodym rodzinom - ale raczej Marea Weekend TD 100KM.
~Roberto
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Doskonale jeśli chodzi o cenę do jakości. Sporo auto stracilo na wartości. W 2000roku takie jak moje w salonie w WWIE podobno kosztowało 100000zł!!!!! a teraz pewnie ze 25000zł bym wziął
~zk252@wp.pl
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
za 18.500 zł kupiłem auto nie bite, z klimą i paroma niezłymi bajerami - niech mi ktoś pokaze za te pieniądze inne auto tej klasy! zresztą mam sentyment do Fiata a miałem już auta różnych producentów
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
gdyby nie drobne usterki(które można samemu naprawić) to dałbym5 gwiazdek. Te auta są bogato wyposażone, a cena za nie bardzo niska dlatego polecam:)Blacha dodatkowo ocynkowana
~mariusz
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
~bakacz86@o2.pl
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Stosunkowo tani samochód. Nieźle wykonany, poprawiłbym tylko jakość plastików w środku bo z wyglądem jest bardzo fajnie. Jeden bardzo wielki minus - nie da rady go sprzedać :)
~madej
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Jeżeli kupicie to auto za 2,5-3 tyś zł to mogę pogratulować dobrego zakupu. Każda inna suma będzie pieniędzmi wyrzuconymi w błoto a raczej w kolejne wizyty u mechaników.
~Tomasz
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Naprawdę za niskie pieniądze możemy dostać dobrze wyposażoną maryśke, komfort jazdy jest na dobrym poziomie, ogółem samochód prezentuje się ciekawie, ma ładną , nowoczesną stylistykę
~dm
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Ta kategoria to domena Marei i Fiata.W porównaniu z niemiecką konkurencją łatwiej znaleźć dobre auto w przystępnej cenie.Ale niższa cena=niższa jakość-wybór należy do Ciebie.

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mkowalski85@op.pl /
Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW
Za ok 15 tys. mozna kupic napraede wygodne, dobrze wyposazone i wciaz barzdo ładne auto! Auta ciagniete z Włoch w wiekszosci maja dosc mocno cofane liczniki. Trzeba uwazac.