Oceny Fiat Marea Weekend 2.0 20V 150KM 110kW 1999-2002

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Marea Weekend 2.0 20V 150KM 110kW 1999-2002

~Roberto
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Samochód kosztował mało jak za takie wyposażenie. Jest to wersja HLX w skórze kremowej, która jest ładniejsza jak w mojej nowej Omedze. Omega popsułaa się kilka razy poważnie przez pół roku jak ją mam a Marea ani razu przez 2lata. Czyli chyba Fiat to nie grat. W podstawowej wersji Marei mojego kumpla troche lipa plastiki i tapicerka zauważyłem. Auto sprowadziłem z Luksemburga. Tam oczywiście same full wersje tego modelu. Pięknie się prezentuje...
~Artur
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Szkoda, że Fiat zaprzestał produkcji tego modelu. To wyjątkowo udane auto. W mojej rodzinie są dwie Maree i żadna nigdy nie zawodzi. Szczerze mówiąc właśnie dzięki modelowi Marea \"odszczekałem\" wszystko co, kiedykolwiek złego mówiłem na Fiata. Czekam na może nową Mareę. Z pewnością kupię jak się pojawi w sprzedaży.
~slawoos
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Bardzo przyjemne autko. BArdzo przestronne i pakowne kombi. W wersji HLX topowe wyposażenie, przeszkadza jedynie brak komputera pokładowego). Mocny silnik potrafi rozprawić się z większością aut do 2.0 i dieslami. Awaryjność jak dotąd tylko w opiniach innych ludzi. Biorąc pod uwagę wyposażenie, silnik i wygląd auta konkurencja zostaje w tyle. Mimo powszechnej opinii że Fiat to GRAT. Ale to dobrze...ceny są niższe:)
~jmtkowalczyk@wp.pl
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
jest dobrze i tak ma być! jak coś was ciekawi to piszcie na meila, chętnie odpowiem jak tylko będe w stanie, i nie dajcie sobie wmówić że fiaty to graty! auto to auto, nie ważne jakie tylko w jakim stanie! pozdrawiam i życzę udanych zakupów:)))
~szajer
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
jestem zadowolony z posiadania Maryśki. Plusy : + b. wygodne, pojemne auto, + doskonały silnik, a dzięki niemu auto dość popularne jako model na naszych drogach, przeradza się w pojazd który potrafi zawstydzić te wszystkie ospojlerowane golfy czy octavie tdi, +niska cena zakupu Minusy: - ograniczona poręczność w mieście, (duży promień skrętu) - nie najniższe koszty użytkowania (spalanie, części)
2,9
~marx
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Jak jest dobrze to jest dobrze jak jest źle to masakra. Ma manierę, bywa, że pół roku nic się nie dzieje i daje z siebie wszystko, bywa, że pół roku trzeba coś naprawiać.

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~michal
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Ogólnie samochód ciekawy, dynamiczny i dla osób nie wysokich wygodny, ale całokształt psuje dramatyczna awaryjność... FIAT TO SZROT I NIC TEGO NIE ZMIENI!
~Krzysiek
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Dobry i dynamiczny samochód rodzinny choć nie bardzo ekonomiczny.
~Robotobibok
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Ogólnie dobrze, mam inst. gazową i z tym jest więcej kłopotów. Poprostu gaśnie i to nie jest kwestia regulacji. Wygodny i komfortowy. Jestem zadowolony.
~rafal320
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
drogie w utrzymaniu, ale coś za coś :), no i tródne w naprawach ze względu na małą ilość miejsca :( (Silnik)
Fiat Marea Weekend