Lista ocen Fiat Marea Weekend 2.0 20V 150KM 110kW 1999-2002 (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Marea w wersji Weekend czyli kombi to wyjątkowo pojemny samochód. Duże fotele przednie i spora kanapa z tyłu pozwalają wygodnie podróżować nawet na długich trasach. Dodatkowo duża przestrzeń z przodu nie pozwoli narzekać na brak miejsca nawet dużym osobom. Bagażnik to wyjątkowo pojemne miejsce, jest tylko trochę mniejszy niż mały pokój w blokowym mieszkaniu :) Spokojnie pomieści bagaże nawet na długą wyprawę rodzinną.
~slawoos
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Bardzo wygodne podróżowanie dla 4 pasażerów. Tylna kanapa jest mocno wyprofilowana dla dwójki pasażerów więc jeśli chcemy jechać w piątkę to środkowego pasażera trzeba na zakrętach trzymać ramionami:) Bagażnik to poezja: rozkładany zderzak daje możliwość przewożenia bardzo długich przedmiotów z zamkniętą klapą, przydaje się także do wkładania dziecięcego wózka
~szajer
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
z przodu dużo miejsca, szczególnie pasażer ma komfortowo (nawiasem mówiąc świetne fotele), z tyłu odrobinę za ciasno na nogi, 3 osoby z tyłu siedzą jak sardynki w puszce. Poprzednio miałem Tipo i chyba z tyłu było więcej miejsca
~michal
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Nie powala... czytałem opinie twierdzące że auto jest przestronne, co jest kompletną bzdurą, mam 190 wzrostu i to auto jest ciasne dla mnie. Jeździłem Citroenem XM i audi 100 - to są przestronne auta.
~jmtkowalczyk@wp.pl
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
jest dobrze ale z tyłu w poprzednim passacie można sie było bawić w berka:) tu jest że tak powiem ...... przytulnie:)
~Weteran
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Dla kierowcy jak jedzie sam lub z pasażerem z prawej strony na 6!!!! Jak z pasażerami z tyłu tylko na 3. W sumie 4 zminusem
~marx
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Jak dla mnie (189 cm) jest ok, ale nie dla tego co za mną próbuje usiąść to już jest problem, a bagażnik ok.
~rafal320
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
z przodu jest dobrze, ale styłu mogło by być więcej miejsca
~Krzysiek
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
Dla czteroosobowej rodziny miejsca starczy.
~pawwel
Weekend 2.0 20V 150KM 110kW
brak miejsca dla pasażerów
Fiat Marea Weekend