Lista ocen Fiat Multipla I (91) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~-ShaMaN-
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
Latem nic nadzwyczajnego jeśli chodzi o nawiew, dopiero przy załączeniu klimy czuć chłód w gaciach. Zimą można oszaleć szalejąc w samych slipach. Pomijając slipy - mimo gigantycznej szyby spore nawiewy (u mnie) w około 5 minut pozbawiają ją śniegowej w tym lodowej otoczki. Latem można sobie ewentualnie szyby odsunąć na full mając na uwadze fakt, że przy 120km/h suszy skutecznie uszy i mokrą głowę, a przy 180km/h chce urwać łeb i wyssać...
~Driver multipla JTD
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Ogrzewanie w moim modelu to stawiam na przeciętne nie posiadam webasto i dopiero po paru dobrych kilometrach robi się ciepło w kabinie. Klima manualna super chłodzi. Ale jest jeden minus latem ma duże szyby i szybko nagrzewa się kabina od słońca ale wpadłem na pomysł i przyciemniłem szyby folią lustrzaną także odbija promienie skutecznie i w kabinie jest ok problem zniknął.
~jacekzom, jacekzom@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Auto jest nowe, jest jesien wiec jeszcze dokladnie nie jest wyprobowane w warunkach letnich ani zimowych. Dluzej sie nagrzewa, ale to diesel. Manualna klima. Podoba mi sie ten "srodkowy slupek wentylacyjny", choc dysz lepiej nie regulowac, mam wrazenie ze zaraz sie ulamia, ale nie potrzeby regulacji.
~bednara
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Nawet gorące dni bez klimy idzie wytrzymać dość dobra wentylacja przy lekko uchylonych oknach w pracy jeżdżę fordem fusionem tam mam klimę i zawsze ją włączam bo bez niej jes nie do wytrzymania a w multipli jak jechałem na wakacje z dziećmi nawet one nie marudziły
~fiat_multipla@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Dosyć szybko się nagrzewa, klimatyzacja OK! ale trzeba o nią dbać (raz na rok wymiana filtra przeciwpyłkowego, dezynfekcja, i uzupełnianie czynnika chłodzącego u układzie), szkoda że na Polskę nie przewidziano automatycznej klimatyzacji.
~Blu energy
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
W silne upały klima ma co robić ale daje radę. Raz przy 170 km/h wyrwało mi zaślepkę od filtra kabinowego co jest na podszybiu i gdzieś pofrunęła. Teraz wiem,że nie tylko mi więc sprawdź u siebie,wymień filtr na nowy lub zwolnij ;-)
~ghandi
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jak na tak przestronny samochód wentylacja i ogrzewanie spisuje się bardzo dobrze. Nie jest ani za ciepło ani zbyt zimno. Warunkiem jest klimatyzacja. Latem bardzo się przydaje.
~darraz
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Przy sześcioosobowym składzie w dżdżysty dzień trudno zapanować nad zaparowanymi szybami - trzeba nadmuch utrzymywać na najwyższych obrotach. Latem klima daje radę.
~bpiterek@op.pl
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
durzo szkla ale latem klima radzi sobie doskonale, naprawdę mam porownanie z innymi autami, nawet przy wyłączonym wentylatorze klima działa wystarczajaco skutecznie ( w palne dni)
~pphremar@poczta.fm
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
TUTAJ MUSZE DODAĆ ŻE TROCHE TRZEBA POCZEKAĆ ABY AUTO NAGRZAŁO SIE W ŚRODKU JAK JEST MRÓZ ALE POTEM RAJ , A JEŻDZĄC LATEM TO NAPRAWDE PLUS 30 NIC GO NIE RUSZA KLIMA JEST BARDZO WYDAJNA