Lista ocen Fiat Multipla I (91) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stefansz@gazeta.pl
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Zimą bardzo dobrze odparowuje szyby, ale trudno jest zagrzać auto wewnątrz. Zaczyna być ciepło dopiero po kilkunastu km, ale za to od razu suna. Czyżby jakiś termostat?
~Boras
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jak na taka szklarnie nie jest źle ale fakt ze w zimie nagrzewnica zaczyna dmuchać letnim powietrzem dopiero na wiosnę ? za to w lecie klima daje rade.
~RAKUS1
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
W moim aucie nie ma klimatyzacji tylko nawiew. Natomiast jest on o niebo lepszy niż jak miałem w Oplu Astrze. Jestem mile zaskoczony.
~RAFALWR
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Jak jest +30 to potrzebuje trochę czasu żeby schłodzić do +21 duże szyby robią swoje.Nawiewów ci jest u nas pod dostatkiem i jak trzeba dogrzać zrobi to.
~stjyj
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Bez zastrzeżeń. Duże szyby wbrew pozorom nie powodują ani spiekoty w lecie (bordowe wnętrze nie nagrzewa się tak bardzo), ani chłodu w zimie.
~Paweł
Minivan 1.6 16V Bipower CNG 92KM 68kW
Ogrzewanie jest skuteczne jak na tej wielkości auto. Niestety w silne mrozy zamarzają szyby w tylnych drzwiach mimo czynnego ogrzewania.
~pazzo@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
troszkę za słaba na tył ale ogólnie ok szyba przednia czasem paruje ale to też jest wina filtra kabinowego lub ustawienia na obieg zamkniety
~Ray
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Nie mogę praktycznie narzekać. Klima z regulacją temperatury to nie klimatorink ale daje radę. Nawiew skuteczny, odczuwany również z tyłu.
~MWCom
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
w zimie silnik długo się nagrzewa i trzeba czekać na "pierwsze" ciepło, przy krótkiej jeździe do pracy lepiej nie ściągać rękawiczek.W lecie klima jest OK
Dziennik kosztów dla Fiat Multipla I
6,8
11,2
~warto rozważyć zakup Multipli
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
latem bez klimatyzacji jest ciężko, a sama klimatyzacja obciąża silnik (1.6) i przy dużym gorącu jest niewydolna.