Lista ocen Fiat Multipla I (80) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Driver multipla JTD
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Lepsze niż audi i passat czy golf proszę ni wierzyć moja multipla nie miała obrotościomierza byłem zmuszony kupić zegar bo nie słyczałem silnika radio cicho gra i jechałem przez 15km na 4giegu zanim kapnąłem się że mam jeszcze jeden bieg. Poszłem do sklepy tuningowego i kupiłem obrotościomierz do diesla zamontowałem centralnie obok licznika szybkościomierza i mam spokój. Teraz wiem jakim biegiem jade.
~Don
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Dzięki materiałowi, który jest nie tylko na boczkach drzwi, ale i na całej desce rozdzielczej, samochód ma świetne wygłuszenie. Bardzo dobrze wpływa to też na dźwięki - nawet na fabrycznym radiu muzyka świetnie brzmi. Myślę, że po zmianie radia i dodatkowych inwestycji w lepsze glośniki można by osiągnąć naprawdę doskonałe warunki do słuchania muzyki.
~stjyj
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Silnika specjalnie nie slychać, szum powietrza lub od opon jest na akceptowalnym i dobrym poziomie. Najbardziej chyba slychać stuki na nierównościach pochodzące od dosyć twardego zawieszenia (mowa o zawieszeniu w stanie dobrym, bez konieczności naprawy).
~tombrzoz@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
słychać trochę silnik, ale co by to była za przyjemność z jazdy gdyby było całkiem cicho?. Lubię słyszeć jak śilnik wkręca się na obroty, to przyjemne uczucie. Jak ktoś lubi zupełną ciszę to niech lepiej kupi wózek akumulatorowy
~ghandi
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jak na diesla i konstrukcję z 1999 roku wyciszenie jest na dobrym poziomie. Duze okna przenoszą ciut hałasu z drogi, jednak cała reszta jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Nie jest męcząca.
~bartek.uszacki@gmail.com
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Mam diesla, trudno mi się wypowiadac na temat wyciszenia bo to pierwszy diesel. Subiektywnie odbieram ją jako zadowalający poziom. Nie jest męcząca, nei jest jakoś mega cicho ale hałas nie jest męczący.
~darraz
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Jeszcze przy 150km/h można rozmawiać nie podnosząc głosu, później robi się już nieprzyjemnie głośno. Jeżeli chcemy prowadzić rozmowę z uchylonymi szybami musimy jechać niewiele powyżej "setki".
~AdamQak
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
nie wiem jak sprawuje sie diesel ale powyzej 130km benzyna jest troche za glosna i o dziwo nie sa to szumy powietrza wokol karoserii jednak biorac pod uwage wrazenia z jazdy Oplem i Renault wcale nie jest zle.
~stefansz@gazeta.pl
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Diesel JTD jest ten sam co w Marei, ale w środku Marea jest cichsza. Głośny szum powietrza słyszalny od prawej stronyjuż powyżejprędkości 80 km/h (feler w miom egzemplarzu czy uroda modelu?)
~pazzo@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
jest ok (jak na takie rozmiary) troche tyko słysze szum wiatru ale to przez uszczelki drzwiowe i szybszą jazde też przez zamatowanie boxu na dachu