Lista ocen Fiat Palio I Weekend (129) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ginu
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Nigdy nie miałem problemów z układem jezdnym, wszystko wymieniane na czas (końcówki, sworznie, gumy stabilizatorów) auto idzie jak po sznurku. Powyżej 110 km/h. jest nie stabilne i dosyć mocno się pochyla na zakrętach.
~Kaczor
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
potrzebne sa dobre opony i auto naprawde niezle trzyma sie drogi, czeste wymiany gum stabilizatora, nie sa drogie i naprawa tez nie ale sam fakt i czestotliwosc, produkowali go w polsce wiec powinni to przewidziec :)
~kostowski
Weekend 1.4 71KM 52kW
Nie jest rewelacyjny do dużych prędkości, przynajmniej u mnie są małe bicia na kierownicy przy prędkości około 140km/h ale to głównie na nierównej nawierzchni, w moim modelu akurat brak wspomagania,
~michałecki
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Jak za te pieniądze to dobra ocena musi być. Pomimo że występują jakieś dolegliwości, są usuwalne tanio bo i części są tanie. Pokażcie mi auto w którym nie siada coś w układzie jezdnym na polskich drogach.
~baton208
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
I tu ocena 3 to górny półap. Lekki przód, co powoduje \"myszkowanie\" podczas hamowania. Do tego dochodzi wspomaganie które w czasie jazdy nie zmienia siły nacisku. Co to powoduje to wiadomo.
~arafalski@wi.ps.pl
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
trochę za miękki i za wysoki, dość duże przechyły nadwozia na zakrętach, przy dość znacznym obciążeniu strasznie "buja", dobrze jest zastąpić fabryczne 175/65R14 oponami np. 185/60R14 lub 195/55R14
~hubikas1@poczta.onet.pl
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Na płaskiej drodze przy wysokich prędkościach jest OK (160 -170 km/h ), ale gdy pojawią się nierówności i silny boczny wiatr auto trochę "myszkuje" tyłem, ale przecież to kombi a nie coupe
~morham
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Ładnie się trzyma drogi choć to iż autko jest wysokie i dość wąskie sprawia, że przy większych prędkościach bądź szybszym pokonywaniu zakrętów odnosimy mocne wrażenie, że buja.
~Lechter
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
zawieszenie jest dosyć wysokie, przez co na zakrętach znacznie buja. przód w porządku nie mam zastrzeżeń, tył kiepsko. częste wymiany odboi amortyzatorów są dość denerwujące.
~tadeuszantoniak1@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
Tylko ze wspomaganiem. Łożyska po 100tyś do wymiany/tylko przód trzeba robić na warsztacie/ Tył do kupienia jest razem z piastą. Szybko wybijają się gumy na drązku stabilizatora.
Fiat Palio I Weekend