Lista ocen Fiat Panda II (13)

~zmijak1@wp.pl
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
to udany model fiata zwłaszcza na miasto dla 2 osób lub 2+2, zaskakuje komfortem i silnikiem multijet.Naprawde polecam objezdzam yariski i inne cuda.Ludzie nie liczą sie z użytkownikami pand ale są czesto zaskakiwani :).zapomniałem dodać CD blaupunkt to totalny szajs.
3,3
~WW
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Jednostka napędowa to chyba jeden z niewielu atutów tego auta. Silnik bardzo elastyczny, niezwykle ekonomiczny. Idealnie radzi sobie z tym autem. (Silnik)
~Pracownik
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Auta nigdy nie zawiodły.Wykonują prace i tak ma być.
2,9
~Bartek
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Samochód służbowy, zrobiłem nim ok. 30tys. km w niecały rok. Duża pochwała dla silnika, naprawdę dynamiczny, nie było z nim problemów. Zawieszenie w van'ie było kiepskie, na policjantach przód się przyjemnie uginał, za to tył twardy jak kamień, przez co zdarzało się że rzuciło mnie na wyboju. Auto na pewno nie było oszczędzane, jednak nie było katowane. Generalnie najgorsze auto z jakim się spotkałem, a jeździłem co najmniej 10 modelami przy...
~janek p
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
prywatnie nie kupilbym tego auta , ale jak na sluzbowy wol roboczy jest ok
~Olsztyniak Warmiak
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Za całokształt odpowiada ekonomia.Daję 4+. Co do reszty to takie auto i do pracy idealne.Nigdy mnie nie zawiodło i to jest najważniejsze.
4,1
~pepinko
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
drążek w super miejscu. Biegi bez zarzutu. Gorzej niż w BMW lepiej niż w VOLVO i Mercedesie. ha. ha (Skrzynia biegów)
3,6
~pablo_maruda
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Silniczek żyletka Zryny i elastyczny Od 60 do 120km/h w momencie Zimny troche zacharczy ale to bez znaczenia po 20 tys. doleałem 0,4l oleju (Silnik)
~ŁUKASZ
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
przy przebiegu 16000 tymienili mi przepływomierz, ale po miesiacu auto znow co jakis czas traci moc, najczesciej w trakcie wyprzedzania, ew pod gorke, nastepna diagnoza to czujnik cisnienia atmosferycznego, wymienili . Spokoj był przez 4 mies(5000 km) i znow auto traci moc, szlag mnie trafia, ciagle cos (Silnik)
2,2
~Adamtre
Hatchback 5d 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Auto dość awaryjne , pomijam fakt że jego przeznaczenie to typowy szary polak z bloków wiec jest słabo wyposazone i jeżdzi beznadziejnie , plastiki jak w seicento , z tym silnikiem diesla jazda to udręka (totalny brak mocy i niema mowy o dynamice ) według mnie auto dla emerytów którzy lubią korkować ulice swoja mozolna jazdą. Ale to jest fiat czyli tania marka dla plebsu więc nie oczekujmy super osiągów i wyposazenia , dzięki Bogu szyby są...