Lista ocen Fiat Panda II (390) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 284 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sroqraf
Van 1.1 54KM 40kW
W mojej ocenie skrzynia jest fenomenalna. Przełożenia dobrane świetnie, dostęp do lewarka i precyzja jego prowadzenia jest fenomenalna. Tutaj same pochwały.
~Rapido
Van 1.1 54KM 40kW
Po pierwsze doskonale umieszczona dźwignia, po drugie zadziwiająco sprawny i dokładny mechanizm - zdziwienie podwójne, bo to przecież fiat...
~Kuba
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Bardzo fajna,wysoko zamieszczona skrzynia biegów.Wszystkie 5 biegów wchodzi bez zarzutu.Mięko i cicho.Nie ma mowy o jakimś chrapnięciu.Wszystko ok.
~hans
Van 1.1 54KM 40kW
Doskonałe ulokowanie lewarka; skrzynia dobrze pracuję, dość miękko, w miare krótkie skoki drążka, czasem zgrzytnie-ale ogólnie jestem b. zadowolony
~rogalm
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Prawie doskonale - odpowiednio zestopniowana, pracująca dokładnie z lekko wyczuwalnym oporem - niestety czasami występuje problem z wrzuceniem biegu wstecznego
~Pan Tadeusz
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Biegi wchodzą dobrze. Super wygodne umiejscowienie skrzyni biegów. Czasem w zimę gdy samochód jest zimny to trzeba precyzyjniej włożyć wsteczny bieg.
~dorota_rabczewska@tlen.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
biegi bardzo elastyczne, duża ergonomia przy wrzucaniu, poprostu bez zarzutu, jedynie wsteczny jest jakiś taki mułowaty, ale na szczęście jeździmy do przodu
~Szymańczak
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
doskonala mozna b szybko zmieniac biegi a i usytuowanie perfekcyjne, jedynie coniedomaga to konsona o ktora ciagle obcieram noga ze wzgledu na swoj wzrost
~Michal mkguide@op.pl
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
nie wiem co jest , ale daje sie uslyszec delikatne grzechotanie przy wciskaniu sprzegla, nie wiem czy to skrzynia, czy moze jednak silnik :(
Dziennik kosztów dla Fiat Panda II
5,7
7,7
~jmadura@wp.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
usytuowanie dźwigni zmiany biegów w środkowej konsoli to świetny pomysł, skok dźwigni jest przez to krótki i dokładny. Biegi wchodzą b. dobrze