Lista ocen Fiat Panda II (380) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 294 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacos2@op.pl
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Na polskie drogi wystarcza. Jeszcze nic z nim nie musiał robić, choć czasem coś tam postukuje. No i często jak się pokonuje szybciej zakręty auto zdaje się przewracać, ale to tylko uczucie.
~Marcin
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
totalna porażka twardy nieprecyzyjny bardzo awaryny po 40 tys km konieczna wymiana połowy zawieszenia po naprawie hamulców przez serwis stopił mi sie kołpak ze wzgledu na ciagłem trzymanie jednego z kól
~piotrecius
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
na dobrych drogach jest ok, na wyboistch troszkę podskakuje (mały rozstaw osi) ale jeździłem konkurencją i Panda i tak ma zawieszenie najlepiej przystosowane do polskich dróg z niespodziankami...
~W.G.
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Nareszcie FIAT opracował dobre zawieszenie , żadnych stuków , idealnie wybiera dzury w naszych polskich drogach . Poprzednio miałem Punto 75elx , więc mam dobre potównanie . Tam do dopiero była ruina .
~Pan_Tadeusz
Van 1.1 54KM 40kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi. Trochę się przechyla na zakrętach i cierpią wtedy pasażerowie z tyłu ale nie można poprostu wchodzić w zakrent 100 -tką.Ten samochód jest wysoki jak minivan.
~woszczu
Hatchback 5d 1.2 69KM 51kW
Zawieszenie jest dość miękkie. Na nierównościach zachowuje się dobrze. Jak na tak mały rozstaw osi, kół nie jest źle. W zakrętach auto nieco się kładzie. Nie pomaga znaczna wysokość.
~DaRek
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
trzeba naprawdę z głową obciążenie rozłożyć, dość wąska a wysoka, można odczuć na zakrętach, dlatego staram się nie przekraczać dozwolonej prędkości przy znaczka 'ostry zakręt"
~janek p
Van 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
jak na takie male autko ponadprzecietnie, podskakuje co prawda na nierownosciach jak pileczka ale przynajmniej dobrze sie trzyma drogi i wspaniale wyjezdza z zasp sniegowych.
~Piotr
Hatchback 5d 1.3 i 16V Multijet 75KM 55kW
Dosyć wytrzymałe zawieszenie - wymiana stabilizatora, amortyzatorów przód po 100 kkm wydaje się być przyzwoitym rezultatem. Auto nieźla jak na swoją wysokość pokonuje zakręty.

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Slawek73
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
I tu się zaczynają schody. 2 X wymienione zostały amorki raz na gwarancji a 2 raz sam ale już na lepsze Delphi. 380 zl komplet. Brak wspomagania i ABS-u tego nam brakuje.