Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW 2005-2010 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jak na segment B jest dobrze. Mam 180 cm wzrostu i nie narzekam na brak miejsca ani z przodu ani z tyłu. Dla faceta najmniej wygodne miejsce to pasażer z przodu. Kokpit jest tak wyprofilowany, że ciężko się wygodnie "rozsiąść" bo ciągle obija się lewym kolanem o róg deski rozdzielczej. Fakt jest, że w momencie kiedy wygodnie rozsiądę się za kierownicą, to za mną usiąść może co najwyżej osoba maks 160 cm wzrostu lub dziecko. W innym przypadku...
~MOSFET
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Z przodu daje radę przy moim wzroście. Niestety pozycja nie jest za wygodna i na dłużej się mocno męczę. Kierownica regulowana tylko w pionie, co powoduje, że przy przekładaniu nogi z gazu na hamulec zahaczam kolanem o kierownicę. Oprócz tego mało miejsca na prawą nogę w czasie dłuższej jazdy. Z tyłu nie mam szans przy moim wzroście.
~RAF
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Miejsca jest naprawdę sporo. Nie czujesz się jak w puszce śmierci albo żebyś musiał się spoufalać z współpasażerem. Chyba, że chcesz to wtedy może być problem. Z tyłu też sporo miejsca.
~FRED.
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Kierowca OK przód OK. Z tyłu chyba dla dzieci lub siedzisz jak na krześle w szkole . Ciasno mało wygodnie. Siedzenia bardzo twarde a przy zawieszeniu tego typu nerki pracują razem z żołądkiem.
~Lucek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Wygodny samochód . Dobre siedzenie kierowcy z regulacją. Kiepskie dla pasażera bo zbyt niskie i źle się wychodzi ale i tak dobrze. Podoba mi sie jego wnętrze ogólnie .
~fraxiu
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jako wysoki kierowca mogę powiedzieć, że nic mi nie brakuje. W Pandzie zawadzałem kolanem o środkową część konsoli. Z tyłu wracając z kolegami z gry w siatkę nikt nie narzeka.
~Leszek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera jest pod dostatkiem a z tyłu trochę mniej- dla dwojga dzieci w porządku. Samochód ma tylko 403 cm długości.
~Marek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Bez zarzutu. Mam 183 cm wzrostu i na brak miejsca nie narzekam. Bez problemu siada za mną syn. Jeździmy w 4 osoby - nikt nie narzeka.
~drkarl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Biorąc pod uwagę, że nie jest to auto typu mały autobus, a zwinny, miejski samochodzik, daję z czystym sumieniem 4.
~irek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
mam 175 cm wzrostu - wnętrze jest idealne do takiego wzrostu, wystarczająco dużo miejsca na nogi (tył i przód)
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d