Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW 2005-2010 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fraxiu
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Podczas poszukiwań auta planowałem zakup Punto Classic, lecz zostałem przekonany, by spróbować jak sprawuje się Grande Punto. Byłem na przejażdżce autem w wersji Estiva z silnikiem 1.4 i zostałem przekonany do nowego modelu. Korzystając z tzw. kryzysu, kupiłem jednak w wersji Dynamic 1.2 z Czech, bo było znacznie tańsze i z lepszym wyposażeniem. Muszę przyznać, że warto było - śmiga wystarczająco jak na polskie drogi, a gdy doczekamy się A1 z...
~RAF
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Jak trafisz na auto od Niemca co woził tylko babcię do kościoła (czyli tak koło 125 tys. km) i trzymał je w garażu a nie w Renie, to może trafisz na auto, do którego nie będziesz musiał włożyć kolejnych walizek pieniędzy. Druga opcja, to chciałbyś poznać co znaczy zwrot fiatowska elektryka i ewentualnie chciałbyś poznać wszystkich okolicznych mechaników. Jak już jeździ (od mechanika do mechanika) to przynajmniej nie wydasz fortuny na benzynę.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
W zakupie jednak ciut drogi, ale już podstawowe wersje to wyposażenie full wypas. Konkurencja odpada (porównywałem). Jedna gwiazdka mniej za te duperele z którymi musiałem się zgłosić do ASO. Ale przynajmniej nie muszę wymieniać całego silnika jak to cichaczem robi Toyota i kreuje się na bezawaryjną markę (przykład dwoje moich kolegów z pracy - corolla i avensis)
~FRED.
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Dla kobitek tak jak mojej żonie samochód wystarcza całkowicie . Silnik 1,2 może ciut za słaby ale nikt tym samochodem nie robi szarży lekkiej brygady a i tak jest dosyć zrywny. Z tym silnikiem max dwie osoby jakieś klamoty i można jechać. Więcej jest słaby. Dla mojej kobitki IDEAŁ.
~Mateusz
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Za 10 tyś można dostać naprawdę dobry egzemplarz. Wersje z silnikiem 1.2 są najtańsze ale to wiadomo, kosztem mocy silnika i komfortu jazdy. Jak ktoś potrzebuje auta na dojazd do pracy/studia to grande nawet z tym 1.2 powinno się sprawdzić.
~drkarl
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Za te pieniądze uważam, że samochód warty uwagi. Nie jest to mercedes a klasa (os uwazam ze klasa A to nie mercedes) ale dam 5. Mi się udało kupić egzemplarz zadbany i doinwestowany, ale faktem jest, że nie brałem pierwszego najtańszego z listy ogłoszeń.
~Leszek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Samochód godny zainteresowania. Za niewielkie pieniądze możesz być właścicielem auta funkcjonalnego i taniego w eksploatacji. Bardzo dużo zależy od użytkownika.
~Marek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Tylko dwie gwiazdki. Ja się zawiodłem na tym aucie. Miałem Punto I, Uno, Bravę i to były świetne wozy. Ten to porażka ale może taki trafiłem egzemplarz.
~irek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
17 500zł za 7-mio letnie auto z przebiegiem 40000 km, jest bardzo atrakcyjne (kupiłem auto od 1-wszego właściciela -pewnego- znajomego od mojego szwagra)

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lucek
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Kupiłem go w promocji. Kupowałem targując się za gotówkę więc jeszcze troszkę zjechali z ceny . Jak za te pieniądze 30 tys wspaniała bryka.A miałem ich dużo.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d