Oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW 2005-2010

Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW 2005-2010

1,7
~Patryk
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Mam zaszczyt posiadać ten o to pojazd zwany ,,samochodem'' Jeśli chodzi o jazdę to od mechanika do mechanika prowadzi się całkiem dobrze, funkcja świąteczna też jest całkiem ciekawa, raz światła dziłają raz nie, jeśli dobrze pamietam to w dni nie parzyste kierunkowskaz lewy nie swieci a w inne to swiatła STOP. Ogólnie jeśli jesteś fanem częstych wizyt u mechanika lub jesteś spokojnym człowiekiem który zniesie uroki tego auta to polecam
2,7
~BMF
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Jest to mój 3ci Fiat, pierwszym był Punciak z 1995r. Po przygodzie z GP muszę przyznać, że kończę z Fiatem. Ten model po 11 latach dzielących go od pierwowzoru ma ciągle bolączki z pierwszego modelu.
~grzes74
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Jestem zadowolony z samochodu. Niezły wygląd, dobrze jeździ. Apel do Fiata - pilnujcie i poprawiajcie jakość serwisu. Kiepski serwis zraził wielu klientów do Fiata. Od jakiegoś czasu widzę poprawę na przeglądach mam nadzieję że to nie jest chwilowe.
4,1
~Punciak
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Pomimo przeciwnych wiatrów jestem zadowolony. Auto w sam raz do poruszania się na średnich dystansach. Po usunięciu usterek bezawaryjne.
~edek
~warszawa
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Moc wystarczająca do wagi samochodu. Skrzynia 6 pozwala na ekonomiczna jazde. Wyprzedzanie bezstresowe na kazdym biegu. Polecam (Silnik)
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
9,1
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d