Lista ocen Fiat Punto Grande Punto (400)

~robertos amigos
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
tak jak inni pisali Grande wybrałem z czystej kalkulacji, wygrało z innymi nawet o klasę większymi, silniczek bardzo fajny, prowadzenie w miarę ok. przestrzeń super, wygląd the best, najtańszy dostępny diesel wśród konkurencji. to wszystko przyćmiewa te mankamenty fiatowskie o których wspomniałem
~Gołąb
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Bardzo udane auto, najładniejszy model Fiata :) Kołpaki naśladujące felgi to jest to :P Ilość elektroniki zaskakuje. Zwraca uwagę ludzi na ulicy, a osobiście jestem zadowolony z zakupu!
2,8
~antyfiaciarz
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Drobiazgi mógłbym wybaczyć. Przy awarii wspomagania już byłem na nie - kupiłem nowe auto z salony aby nie mieć problemów. Awaria sprzęgła i osprzętu - całkowita dyskwalifikacja. Słabym punktem jest też obsługa w niektórych ASO - przedłużenie terminów napraw (\"złą część nam przysłali\"), brak samochodów zastępczych dla klientów.
~wojczek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Rozgladajac sie za nastepca i czytajac fora zaczynam miec dylemat czy jednak nie zostac przy tej marce. Ubezpieczenie i przeglady cenowo OK, brak awarii, sprawnie pokonuje nstp km bez problemow.
~Karolek
Hatchback 3d 1.4 16V 95KM 70kW
Jestem posiadaczem tego samochodu od kilku tygodni. W tym momencie nie widzę problemów, elementy takie jak tarcze hamulcowe zaciski itd. zrobił poprzedni właściciel, pasek również wymieniony, a potem kolejne dziecko i już 3 drzwiowy samochód nie miał prawa bytu :)
3,8
~wojczek
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
przy przebiegu 51 000km jeżdżę stosukowo głównie trasy, od paru miesięcy po 3 000 km/m-c i całokształt jest bardzo OK w tej klasie, spokojnie jeżdżąc jest: ekonomicznie, wygodnie, cicho i relaksowo-komfortowo :); spoko autko do utrzymania bieżącego, spełnia swoją rolę w dniu codziennym na 85% - bo ideał nie istnieje :); na wakacyjne pakunki kup sobie skrzynkę bagażnikową na dach :)
~Bartek
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Auto oceniam na 4 gwiazdki. Oszczędne dynamiczne bezpieczne. Jest tanie w utrzymania i posiada to co najważniejsze klima elektryka.. Wnętrze choć plastikowe nie skrzypi. Blacharka zdrowa jak na 10 Letnie auto. Mechanika bez zarzutu.
3,3
~baristka
Hatchback 3d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
ŁADNIE WYGLĄDA Super silnik jak do miejskiego auta (miałem wersję 1.3 ddis w suzuki ignis 75km) motor polecam za niskie spalanie! Jednak jest w tym aucie to coś co mnie odrzuca od niego mianowicie komfort podróżowania i "magiczna" skrzynia 6 biegowa..
3,5
~MOSFET
Hatchback 5d 1.2 8v 65KM 48kW
Słabo. Ładny wygląd i niska cena okupiona jest przeciętną jakością. Tandetne plastiki, czasem zaskrzypi. Słaby silnik, nie do wyprzedzania. W mieście jest ok. Ale wysoko poprowadzona linia boczna ogranicza widoczność do tyłu i na boki. Jedzie się dobrze dopóki na liczniku nie ma więcej niż 60 na 4 biegu i w perspektywie niewiele zakrętów, a jak trzeb a zacząć manewrować to już tragedia. Mimo to wspomaganie działa świetnie. Progresja dobrze się...

Fiat Punto Grande Punto – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mikim
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Moim zdaniem najlepsze auto segmentu. Mi osobiście bardzo odpowiada i zwyczajnie pasuje.