Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997 (26)

~Bryan
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Następny Fiat lub Alfa Romeo może Lancia. Tani serwis i eksploatacja, ogólnodostępne wszystkie części firmowe jak i doskonałe zamienniki, polecam.
~Mateusz
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Silnik Super!!! Nic dodać nic ująć. Troszkę słaby na niskich obrotach ( 1000-1700)- to w końcu turbo diesel. Jak załączy się turbina to wciska w fotel. Wspaniała elastyczność na każdym biegu... Po prostu SUPER!!! (Silnik)
~kwaśny
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego auta, ewentualne zastrzeżenia to korozja tylnej klapy (ponoć normalka w tym modelu), mułowatość silnika od niskich obrotów i moim zdaniem słąby zasięg reflektorów (mam lampy H1+H1)
~GREG´S
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Jeżeli zmienię auto to tylko na produkt koncernu Fiat i z silnikiem diesla, chętnie multijet.
~tomekk
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
puntu mnie i moich znajomych naprawde zadziwiło to dobry samochód
~Jarek
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Trzeba przyznac ze dość przyjemnie się prowadzi i ma nawet nienajgorsze przyśpieszenie (Silnik)
~JoTiX
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Calkiem fajny silniczek, jak sie go troche przycisnie to nawet przyjemnie ciagnie. Oczywiscie jako ze to diesel to demonem on oczywiscie nie jest ale wiele osob sie juz sie zdziwilo gdy ich wozilem. (Silnik)
3,6
~Tomi
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Fajny miejskie autko na max 3 osoby. Zaparkujesz, oszczedzasz chociaż super wygody z jazdy nie ma za wielkiej ale POLECAM !!
~Tylko i wyłącznie punto w dieslu!!!
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Wszystko pięknie tylko części drogie do silnika (narazie awarii nie miałem) a auto ma 275tys przebiegu ale ten model silnika nie był popularny w Polsce,

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rafalik
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
SUPER silnik może pracuje troche głośno ale zato jest wytrzymały i nic sie z nim nie dzieje. Należy pamiętać tylko o wymianie oleju co 10 000 tys. km. (Silnik)
Fiat Punto I Hatchback