Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Auto typowo na 4 osoby. Przy fotelu pasażera przesuniętym na maxa do tyłu Jest nadal miejsce na nogi. Przy normalnym użytkowaniu ( nie na maxa do tyłu ani na maxa do przodu) Jest bardzo dużo miejsca na nogi- więcej niż w polonezie. Jak pisałem - auto na 4 osoby. Tylna kanapa jest wyprofilowana na dwie osoby i jak się siedzi z trzecią to jest troszkę niewygodnie, ale i tak daję 5.
~kwaśny
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Jak na tę klase auta to bdb, oczywiście nie można mówić o komforcie w 5 osób bo wymiary auta nie te, jednak biorąc to pod uwagę można powiedzieć że przestrzeń wykorzystana dobrze i można ludzi wozić. Kierownica i fotel kierowcy regulowany w pionie. Bagażnik wystarczający i ustawny, tylne oparcie i siedzisko dzielone i przewracane
~Bryan
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Pozycja kierowcy jest bardzo dobra 500 km bez wysiłku (fotele skórzane z regulacją wysokości siedziska i podparcia lędźwiowego), ogólnie Fiat dba o te sprawy, znacznie lepiej niż u dużo droższej konkurencji z zachodu Europy czy Azji.
~GREG´S
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, zarówno z przodu jak i z tyłu przy dorosłych osobach słusznej postury nie brakuje miejsca na nogi, również nad głowami jest wolna przestrzeń.
~braszka
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
mam wzrostu 192cm a nad głowom jeszcze wolnej przestrzeni 3 dzwiowa wesja ma szersze dzwi wysokim osobom lepiej sie wygodniej zajmować miejscsa
~Tomi
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Przód bardzo dobrze z tylu już znacznie gorzej . Szczegolnie sa problemy z wejściem przy 3 drzwiowym Punciaku
~rafalik
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Mam wersje 3d ale jest super z tyłu jest tyle samo miejsca co w 5d. W 4 osoby bez problemu można podróżować.
~slope1@wp.pl
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
z przodu jest dużo miejsca z tyłu już troche mniej ale bez problemu zmieśći się każdy
~JoTiX
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Nie jest to wielki samochodzik wiec czterech Pudzianowskich to by mialo w nim na pewno problem.

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tylko i wyłącznie punto w dieslu!!!
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Jak na auto tel klasy jest super. Z przodu dużo miejsca a z tyłu też w sam raz.
Fiat Punto I Hatchback