Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW 1994-1997 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Samochodzik ma już 14 lat i w sumie nic poważnego się z nim nie działo dodam że jest powypadkowy tak że tym bardziej to dobrze o nim świadczy. Jeździ się nim fajnie, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a mógłby to zrobić bo rok temu Jechałem nim do Francji (2800km w obie strony). Spaliły mi się wtedy świece żarowe (nie wymieniane od 6 lat), ale i tak mogłem kontynuować jazdę bez naprawy, którą wykonałem dopiero po powrocie do Polski.
~kwaśny
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Już nieprodukowany, a używany rjak wszystkie auta w tej chwili śmiesznie tani. Cena przystępna a jakość - nigdy mnie niespodziewanie nie zawiódł czykli dobrze
~Bryan
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Przez pięć lat nie ma znaczącej utraty wartości, może kilka procent, cena zakupu była o kilka procent wyższa niż \"benzyniaka\".
~tomekk
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
dobr rosądny samochód za małe pieniądze bardzo polecam jako pierwszy samochód dla pań bardzo przyjazny i ładne dla panów energiczne
~Mateusz
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Autko tanie w zakupie i jeszcze tańsze w eksploatacji. Polecam wszystkim chcącym kupić ten model samochodu.
~Tylko i wyłącznie punto w dieslu!!!
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Za te pieniądze nie wiem czy coś lepszego bym kupił. Jestem bardzo zadowolony
~Tomi
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Są one tanie i osobom, które nie jeżdzą w dlugie trasy. W mieście SUPER !!
~GREG´S
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Jakość jest bardzo wysoka w stosunku do tak niskiej ceny, nie mam żadnych zastrzeżeń
~JoTiX
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Fiaty nigdy nie byly drogie, a ten sie mi chyba nawet udal totez nie moge narzekac.
~Marek
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Co więcej można chcieć w tym standardzie.
Fiat Punto I Hatchback