Lista ocen Fiat Punto I (530) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 575 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skuczok
Hatchback 1.1 55KM 40kW
dla kierowcy wystarczająca, z pasażerami w przypadku wersji 3 drzwiowej wsiadanie lub wysiadanie ( szczególnie osób starszych) praktycznie ekwilibrystyka, pomimo dobrej szerokości drzwi w wersji trzydrzwiowej.
~tomszafa
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak na tą klasę auta we wnętrzu jest tyle miejsca, ze nawet może podróżować 5 osób bez ciasnoty :) W porównaniu z innymi autami tej klasy wydaje mi się, że Punto I generacji oferuje najwięcej miejsca.
~Jarek
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Samochód jak na tę klasę jest naprawde przestronny . Spokojnie może nim jechać czwórka pasażerów nawet na długie trasy . To co mi przypadło do gustu ( bo lubie tak siedzieć) to wysoka pozycja za kierownicą .
~James_bon0@op.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Mam 190 cm wzrostu i sie mieszcze spokojnie fakt zezamna juz nikt nieusiadzie ale mam małe dziecko w foteliku więc sobie narazie radze jeżdze w dalekie trasy i sie niemęcze zbytnio także wszystko OK
~Kpt
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Przestrzeń dla kierowcy jest wystarczająca. Jedynie przydałoby się aby dywaniki były mocowane jak w nowszych samochodach, gdyż za bardzo się ruszają a czasami nawet wchodzą pod pedały.
~młody kierowca
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Kierowca ma duzo przestrzeni. Pasażerowie również nie powinni narzekać, oczywiscie w wariancie 4 osobowym. Bagażnik po złożeniu tylniej kanapy robił się wyjątkowo pojemy.
~MegaW
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Miejsca z przodu starczy nawet dużym osobom (mam 193czm i 115kg) nigdy nie odczuwałem dyskomfortu prowadząc , ztyłu też chyba nie ma tragedii nikt się nie skarżył specjalnie
~13 lat razem z punto
Hatchback 1.1 55KM 40kW
jezeli chodzi o przestrzen to nie siedzialem w aucie tej klasy zeby bylo jej wiecej niz w putno dodam ze mam 190 cm wzrostu. Siedzenia jednak po 300 km robia sie nie wygodne.
~henryk1352@wp.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
przestrzeń kierowcy i obok jest w miarę dużo miejsca,inaczej się ma na tylnym siedzeniu /dobrze że tam nie siedzę/ jest mało miejsca na nogi ale to problem tych co tam siedzą
Dziennik kosztów dla Fiat Punto I
~wk
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak na tak małe auto to z przodu dużo miejsca. Gorzej z tyłu, zwłaszcza jeśli się ma dziecko w foteliku- cały okopany:) Po złożeniu tylnej kanapy auto dość pojemne.