Lista ocen Fiat Punto I (530) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 575 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Amper
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak widac wyzej, wygoda jazdy stoi na bardzo wysokim poziomie. Bagaznik zmiesci martwa prostytutke, milion dolarow, AK-47 i skrzynke piwa. Mozna tez zlozyc tylna kanape, wtedy zmiescilibysmy nawet dinozarła gdyby istnialy.Jednak poniewaz nie istnieja nalezy cieszyc sie oobfitym knurem w bagażniku. Schowkami nie bedziemy zadowoleni, handlarze narkotykow musza znalezc inne auto, schowkow jest malo i schowki sa male. Tylko jeden zamykany, i to...
~M4RC1N
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wybitnie! Z przodu sporo miejsca na nogi. Wysocy kierowcy nie powinni mieć problemu z ustawieniem odpowiedniej pozycji za kierownicą. Z tyłu BAJKA! Miejsca na nogi więcej niż w niejednym samochodzie z klasy C. Autko z zewnątrz malutkie, w środku to prawdziwy autobus! W wersji trzydrzwiowej nie ma problemu z wsiadaniem na tylne fotele! Ogromny plus za duży kąt otwarcia drzwi! Bagażnik wystarczający.
~tussipect@gmail.com
Hatchback 1.1 55KM 40kW
przestrzen szokuje , zwlaszcza z tyl pojazdu. mam 188cm i w punto z tyl mam luz nad glowa , w nissanie primerze rysuje sufit ;) punto to takie pojemne pudelko ktore zostalo opakowane blacha , dowalono silnik i 4 kolka... Komfort to zupelnie inna bajka. Siedzenia przednie na wysokosci takiej jak w stolowym przy stole ;D po przejechaniu powyzej 350km odczuwa sie gwalt na kazdej czesci ciala :/
~Mateusz
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Auto typowo na 4 osoby. Przy fotelu pasażera przesuniętym na maxa do tyłu Jest nadal miejsce na nogi. Przy normalnym użytkowaniu ( nie na maxa do tyłu ani na maxa do przodu) Jest bardzo dużo miejsca na nogi- więcej niż w polonezie. Jak pisałem - auto na 4 osoby. Tylna kanapa jest wyprofilowana na dwie osoby i jak się siedzi z trzecią to jest troszkę niewygodnie, ale i tak daję 5.
~Greq
Hatchback 1.1 55KM 40kW
pod tym względem Punto jest niezastąpione (pamiętajmy jaki segment rynku zajmuje Punto). Mój brat ma 1,95 wzrostu i jest to jeden z nielicznych samochodów w którym bez problemu siedzi z tyłu. Ogólnie kształt karoserii ułatwia przewiezienie wszystkiego. Woziłem już narty, matera 2,20x1,60. A mógłbym jeszcze Toyota Avensis, Renautl Megane, ale tyko Punto sobie z tym radzi.
~6wi6lq6
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Temat rzeka. Same superlatywy. Przewiezie ławeczkę dla kulturysty wraz z ciężarami i trójką osób, kilka worków z gipsem i materiały do remontu, spore zakupy z marketu, opasłą teściową wraz z jej torebką i z dwójką znajomych. Całkiem serio- kierowca 'nie szturcha' osoby siedzącej na fotelu pasażera i wzajemnie- w przeciwności np.do punto mk2.
~seweryn
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Kolejna zaleta to naprawdę sporo miejsca w środku gdy go kupiłem myślałem ze to takie g.. małe itp ale naprawdę samochód z zewnątrz nie wyglada ale jest sporo miejsca często w samochodach mam problem ze sa za male w punto nie mialem problemu z tym z tylu tez jest ok nie jest ciasno osoby mierzące 1,80cm wygodnie będą podróżować na tyle.
~Lisek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Przestrzeń dla pasażera z przodu jest wystarczająca. Z tyłu również nie jest źle. Punto jest przestronnym samochodem jednak za kierownicą (pomimo regulacji kierownicy góra-dół i regulacji wysokości fotela) nie można zająć dogodnej pozycji. Jest to wadą właściwie wszystkich fiatów z tamtych lat. Nie miałem niestety porównania z nowymi modelami fiatów.
~Piccon (mailto:stamor83@onet.eu)
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Auto male z zewnatrz a duze w srodku - za sprawa szerokiego rozstawu osi, porownywalnego np. z Golfem III (2,47 m).Z tylu miejsca duzo (jak na te klase) - jest wygodniej niz np. w 3drzwiowym Golfie III. Bagaznik duzy jak na te klase, niestety oparcie kanapy jest dzielone dopiero od wersji ELX (to ta z kolorowymi zderzakami).
~kwaśny
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Jak na tę klase auta to bdb, oczywiście nie można mówić o komforcie w 5 osób bo wymiary auta nie te, jednak biorąc to pod uwagę można powiedzieć że przestrzeń wykorzystana dobrze i można ludzi wozić. Kierownica i fotel kierowcy regulowany w pionie. Bagażnik wystarczający i ustawny, tylne oparcie i siedzisko dzielone i przewracane