Lista ocen Fiat Punto I (530) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 575 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek :)
Hatchback 1.1 55KM 40kW
W mojej wersji 3 drzwiowej Kierowca i pasażer z przodu nie moga narzekać na brak miejsca. Podrózuje się dość wygodnie choć siedziska po kilku godzinach jazdy okazują się nie wygodne, zwłaszcza dla kierowcy. Z tyłu w zasadzie nie podróżowałem więc trudno mi się wypowiedzieć. Siedziałem z tyłu i było ok. Ale bez rewelacji.
~jacek_sporting (find me on punto.autokacik.pl forum)
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Dalbym nawet 6 - genialnie, jak na te klase samochodu. Z przodu dla mnie - 190cm multum miejsca, moge kolana schowac pod mala sportowa kierownie (fabryczna), pasazer(ki) obok mnie jescze lepiej. Z tylu mieszcze sie spokojnie przy odsunietym na max fotelu kierowcy. Najgorzej ma jedynie osoba z tylu posrodku, naprawde
~Jerry
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Z przodu ilość miejsca wystarczająca. Niewygodna podpórka pod lewą nogę - zastanawiam się czasem, czy ona w ogóle jest. Z tyłu dwie osoby podróżują dość wygodnie, w trójkę dorosłych jest gorzej, ale na krótszych trasach do zaakceptowania. Oparcie kanapy prawie na sztorc - przypadłość małych aut.
~doświadczony użytkownik
Hatchback 1.1 55KM 40kW
w tak małym aucie tyle miejsca ? SZOK! naprawde to mnie pozytywnie zaskoczyło! mam 187 i z tylu za mna jestem wstanie zajac taka pozycje ze lekko nogami dotykam siedzenia przedemna,nad głowa tez sporo miejsca, auto ma wystarczająco miejca dla 4 osob i mozna podrozowac nim wygodnie w tyle wlasnie osob,
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Jak ktoś nie jest wybrykiem natury to powinien się zmieścić, ja mam np 182cm wzrostu, a po ustawieniu siedzenia kierowcy spokojnie jeszcze na tylnej kanapie można wygodnie siedzieć. Raz jechałem nad morze w 4 os. i nikt nie narzekał, ale w pięć byłby już hardcore no ale cóż w końcu to nie merc.
~Patato
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Przede wszystkim auto, jak na swoją wielkość, ma bardzo dużo miejsca, szczególnie z przodu. W żadnym z podobnej wielkości samochodów nie czułem się tak swobodnie. Dużo miejsca nad głową i na nogi. Wysoko umiejscowione fotele umożliwiają dobrą obserwację drogi. Dłuższa jazda nie męczy.
~ulik
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Pod tym względem, Punto, niewiele ustępuje kompaktom. Z przodu nie ma mowy, żeby było ciasno. Jest naprawdę mnóstwo miejsca. Z tyłu spokojnie mogą wsiąść trzy osoby. Nie jest to może rozwiązanie na bardzo długą podróż, ale nie jest też bardzo ciasno. Bagażnik spory jak na tę klase aut.
~Szydeł
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Naprawdę sporo miejsca jak na autko klasy B. Jest to druga największa zaleta Punciaka. Osoba o wzroście 185 cm spokojnie siedzi z przodu. W 4 osoby można przyjemnie jechać na wakacje. W 5 osób - może nie warto jechać dalej niż 100 km, bo Ci z tyłu siedzą całkiem ściśnięci
~Przybył
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Kierowca nie ma problemu (mam 186 cm wzrostu), pasażer z boku też nie, z tyłu natomiast jak się odpowiednio ustawi przednie fotele to się zmieści jakoś te 4 osoby. Raz jechałem nawet w 5 osób i z bagażami i też jakoś dało radę, nie narzekali ;)
~maciek_punciak
Hatchback 1.7 TD 63KM 46kW
Jak na te gabaryty przestrzeni jest sporo zarówno z przodu jak i z tyłu. Nad głową jest dużo miejsca a mam 175 cm wzrostu. Regulacja fotela góra - dół jest przydatna dla shortmen-ów. Gramolenie na tylny fotel w wersji 3 drzwiowej sprawia sporo problemu.