Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW 1999-2010 (84) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ravag
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Używane auta są tanie. Ich stan przeróżny. Trzeba też mieć trochę szczęścia i trafić na porządny egzemplarz. Moje auto nie pokonuje dużych przebiegów (5-6 tys na rok i głównie po mieście) ale jeździ codziennie i było zawsze gotowe do jazdy. Części są tanie, dużo rzeczy można zrobić samemu. Auto jest proste w budowie. Jak się jeździ delikatnie to nie rozczaruje trwałością. Ma cienkie blachy ale bezpieczeństwo gwarantuje dobre.
~Marcin
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Jak na auto za przysłowiowe 2 wypłaty jest okej, z najbogatszego wyposażenia mamy: elektryczne szyby, elektryczne podgrzewane lusterka, klimatyzację, 6 poduszek powietrznych, wspomaganie kierownicy, większy wybór pracy wycieraczek, oświetlenie bagażnika i czasowe wnętrza, światła przeciwmgłowe przednie, centralny zamek a w niektórych wersjach nawet podgrzewane siedzenia. i szyberdach.
~Arkadiusz Wysocki
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Za ponad 44 tys zlotych mozna naprawde kupic o wiele lepszy samochod (cena dosyc wysoka poniewaz mam auto z dodatkowo zamontowana klimatyzacja ABS pelna elektryka, lakier metalik wersja 5drzwiowa). Jako samochod do uzytku codziennego po miescie moze i sie komus podoba. Jak dla mnie jako samochod praktyczny slaba ocena.
~iceqba@interia.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Tutaj wiadomo jak za taką cene nie kupi się lepiej wyposażonego autka a zawsze parę groszy w kieszeni zostaje. Po co dopłacać do takich aut typu Fabia, Clio, czy choćby przereklamowane Polo. Tam się płaci za marke, a Fiat wcale niczym nie ustępuje a niekiedy nawet przewyższa. Szczerze polecam!
~Ryniu
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Daje radę! Wiem że do 4-5 tys zł można znaleźć auto o większym "prestiżu" niż Punto. Z drugiej strony w tej cenie można dostać egzemplarz z klimatyzacją, komputerem pokładowym, kilkoma poduszkami czy podwójnym wspomaganiem. Więcej się za tę kwotę nie spodziewałem.
~Janek
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Za auto dałem 38 000 zł, można było kupić lepsze - używane, ale nie zawiodło nas tak na serio. Zawsze odpala i jakoś tam jeździ. Z tym, że teraz jestem bardziej wymagający :) Obecnie jest to bardzo tani samochód, godny uwagi
~lnk
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
W tej wersji (obecnie nie oferowanej w pl) nie za tanie. Cene windowało bogate wyposażenie i młodzieżowy charakter sportinga. W podstaw. wersji stosunek cena/jakość dużo lepszy. Ale jak kogoś stać to bedzie zadowolony.
~dedek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Za 40000zł ciężko było mi znaleść auto tak żwawe, mające klimę, 5 drzwi, lakier metalik, dwa lata gwarancji.Przeglądy tanie i co 20000km. Mimo obaw że to tylko fiat jestem zadowolony tylko ten błąd w konstrukcji drzwi przednich.
~asq
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Bardzo dobrze, chociaż wykończenie budzi zastrzeżenia (plastiki!). Niezłe wyposażenie jak na tą cenę (elektryka, centralny, wspomaganie, komputerek, 6 głośników, regulowana kierownica, fotel z regulacją wysokości i lędźwi).
~Wojtas Łódź
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
za nowe autko w wersji ELX 1.2 16 v 3d z radiem itp trzeba było wybulić prawie 43 tys. Szaleństwo!!, alo 3-letnie punto w tej wersji można kupiuć juz za ok 22 tyś zł. rachunek chyba jasny.
Fiat Punto II Hatchback