Lista ocen Fiat Sedici (66) - Silnik

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~msjacek@op.pl
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
silnik ogolnie nie jest zły, dośc dobra elastyczność jednostki i kultura pracy, myślę że moc 107KM jest jak na ten pojazd w zupełności wystarczająca, przecież nie jest to wyścigówka tylko mały SUV.
~M.K.
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
lekko słabowaty do 1500rpm, powyżej 3500 rpm robi się głośniejszy; na LPG też nienajgorzej; ogólnie dość cichy i łagodny, w razie potrzeby po podkręceniu trochę może.
~Pawel_Luk
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Świetny, cichy silnik z przyzwoitą dynamiką. Doskonale sprawdza się w mieście, na trasie również niczego sobie. Silnik bardzo szybko nagrzewa się do temperatury optymalnej.
~Agata
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Silnik uważam, że w Sedici jest udany. Mój pracował zawsze równomiernie, nie miał spadających obrotów. Mógłby mieć trochę więcej koni, ale to już kwestia każdego z osobna.
~Hubert
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
silnik 1,6 120 KM, bardzo żwawy w tym niewielkim samochodzie, staje się głośny powyżej 120 km/h. Na małych obrotach wogóle niesłyszalny. Spalanie na razie ok. 7 l
~rlencz - to mój 24 samochód - jeździłem w blisko 30 krajach
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
naprawdę świetny diesla silnik (używa go też saab) w mieście obecnie pali 8,2 l bdobrze przyśpiesza, jeździłem po leśnych zaśnieżonych drogach , najmniejszej zadyszki
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Silnik cechuje się dobra dynamika przy rozsądnym spalaniu 7l/100km w cyklu mieszanym to dobry wynik. Zwrotny w mieście a w trasie redukcja na 4 i poszedł ;)
~Maciejka
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
silnik pracuje równo, osiągi na bardzo dobrym poziomie. Przyspieszenie rewelacja, jazda na wysokich obrotach nie musi się wiązać z dużym wzrostem spalania.
~tadeusz
Hatchback 5d 2.0Multijet DPF 135KM 99kW
Ten silnik pracuje rewelacyjnie .Mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do silnika 1,9 jtd 120 KM i dużo ciszej pracuje .
~Sedicimaniak
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
mam silnik 107 KM benzyna ,przy wlaczonym napedzie 4x4 rakieta na starcie ,siadł przy mnie gostek w Audi z TDI 3.0