Lista ocen Fiat Sedici (101)

~rlencz - to mój 24 samochód - jeździłem w blisko 30 krajach
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
miałem wpłaconą zaliczkę na toyote rav 4 (130 km)- jednak kupiłem sedici po kilku jazdach próbnych - osiągi takie same - 45 tys złotych w mojej kieszeni - nie mówiąc o tym, że dużo ładniejsze auto, pochodzenie też japońskie (suzuki sx4) montowane w tej samej fabryce -tylko, że z najlepszym silnikiem diesla 1,9 (120km) jakiego suzuki nie ma i dlatego zrobiono taką spółkę
~Hbr91
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Samochód idealny zarowno dla młodszej jak i starszej generacji osób , ewentualnie 2+1 małe dziecko. Niezawodny od nowości w trybie jazdy 60% miasto 40% trasa W tym 2-3 dluzsze wypady w ciągu roku na urlop we dwoje . Super silnik. Szczerze polecam .
~Dud
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Bardzo dobre auto, moim zdaniem idealne na polskie warunki.
~Maciejka
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
silnik pracuje równo, osiągi na bardzo dobrym poziomie. Przyspieszenie rewelacja, jazda na wysokich obrotach nie musi się wiązać z dużym wzrostem spalania. (Silnik)
~vineri75
Hatchback 5d 1.9 Multijet 120KM 88kW
Całkiem przyzwoity sprzęt, regularnie użytkowany w terenie (opony wyższe od fabrycznych 195r70\15 A\T, moc silnika podniesiona do 150KM, osłona po silnikiem) zaskakująco dobrze radzi sobie nawet w średnio ciężkim terenie, nie jest awaryjny, do tej pory padł egr, pękł wężyk od nagrzewnicy, zatarł się krzyżak wału nap. I alternator ale to przez ciągłe podtapianie go w wodzie i błocie. Do tego trochę rdzy.
~Mouse
Hatchback 5d 1.6 16v 120KM 88kW
Minus za kiepskie wyposażenie (stare radio fabryczne, brak tempomatu i dwustrefowej klimy (w wersji MAX), spore spalanie. Plus za cenę i jakość.
4,1
~artur
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
jazda to przyjemnośc , ktoś kto lubi małe zwinne mieszczuchy doceni ten samochód , na trasach jakie pokonuje przez 600 km nie muszę wysiadać , nie męczy ,a dłuższych nie robię . Słupki i zwęrzenie przestrzeni bagażnika przez nadkola to jedyne mankamenty . Za to pewność w trzymaniu drogi i pewnośc wyjścia z zakrętów dają poczucie bezpieczeństwa . I choć do starterów nie należy , to jednak kiedy wyprzedza lub musi przyśpieszyć robi to zwinnie i...
~maniuś
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Bardzo fajne autko. Przyzwoite przyspieszenie (10,5s do setki), ciekawa włoska stylistyka, niezła cena (już od 49 tys.), bogate wyposażenie (4 poduchy, klima, abs, ebd, cd + 8 głosników, elektryczne szyby i lusterka - już w podstawowej wersji).
4,1
~d.dab16@interia.eu
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
w sumie dobrze samochód ładny, wygodny, dobrze wyposażony (Emotion + pakiet bezpieczeństwa)na nasze drogi i krawężniki doskonały.
~Berto
Hatchback 5d 1.6 i 16V 107KM 79kW
Ciekawe auto, ale koniecznie 4x4. Dobrze się sprawdza i przydaje. W mieście bardzo sprawny, łatwy do manewrowania. Na trasę - gorzej, ale do tras mam inne auto.