Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW 2001-2005 (51) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wwwilu
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
wyciszenie mogłoby być kapkę lepsze, przy większych prędkościach wszystko huczy i buczy. ja przywykłam, ale dla niektórych może to być lekko dekoncentrujące albo przerażające. plastiki trzeszczą i na to trzeba być gotowym, szczególnie przy jeździe po nierównościach.
~bodzio33
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Jak stoję na światłach z włączonym radiem to mam wrażenie, że zgasł silnik. Jak ruszam to go słyszę i fajnie mruczy. Super mruczy. I to mi nie przeszkadza. Powyżej 130km słychać więcej opony i robi się leciutki szum. Napiszę tak: daj Boże tak wyciszać auta!
~agata_krauze
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Tu także spełnia oczekiwania, w trasie wyprzedzanie nie sprawia kłopotów z glośnością, w mieście nic nie słychać, dopiero po otwarciu okien można się zorientować, że coś chodzi. Duży plus
~marcinr82
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Wyciszenie auta mogłoby być lepsze. Silnik słyszalny jest na wolnych obrotach. Przy 4tys obr w zasadzie nie można już swobodnie rozmawiać. Przy 2500 obr jednakże spokojnie jest to możliwe.
~łodzianin
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
wyciszenie bardzo dobre wiadomo to nie chodzący jak traktor silnik tdi tylko cicho pracująca benzynka.nawet przy prędkościach 160-180 da się rozmawiać bez podnoszenia głosu
~Piotrek
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Przy normalnej jeździe jest dobrze i miło, przy prędkościach powyżej 140km/h robi się głośno. Na szczęście stilo nawet w takiej wersji jak moja ma rewelacyjne audio.
~m
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Nie jestem w stanie się wypowiedzieć jak to wygląda w każdym modelu z racji że posiadam otwierany dach który zwiększa głośność w środku, ale nie ma tragedii.
~Szalan13
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Stilo ryczy jak podrzynany bawół co praktycznie uniemożliwia jazdę powyżej 4000 obr. Szkoda bo auto pokazuje swój pazur właśnie przy takich obrotach.
~Jaskotel
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Szału nie ma.Dużo zależy od opon. Przy większych prędkościach nic nie świszcze wokół karoserii. W mieście słychać trochę silnik przy ruszaniu.
~prulka@grafit.com.pl
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
jesli chodzi o szumy oplywowe jest zaskakujaco dobrze jak na ksztalt karoserii, natomiast silnik powyzej 3000 obr. moglby byc lepiej wyciszony
Fiat Stilo Hatchback