Fiat Stilo 1.9 JTD 80KM 2001-2005 - Oceń swoje auto

(803 oceny)

Fiat Stilo Kombi - Oceń swoje auto Kombi

(124 oceny)

Oceny Fiat Stilo 1.9 JTD 80KM 2001-2005

2% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 07.03.2010 przez

piękne, przestronne i dobrze wyposażone. bryka jak się patrzy - tylko patrzy. posiadałem je kilkanaście miesięcy i ostatecznie cierpliwości mi zabrakło na dalszą współpracę z fiatem. chciałem nim jeździć, a nie oglądać zza okna lub w biegu na autobus. ale po kolei co się sypało: - sworznie na wahaczach (w stilo nierozłączne wobec czego trzeba wymieniać oba wahacze) - problemy z elektryką - pękła spręzyna w mcphersonie przy wjeżdzaniu na krawężnik - miesiąc po wymianie pękł ogranicznik sprężyny - napinacz paska klinowego strzelił w trasie - jednokierunkowe sprzęgiełko na alternatorze przepuszczało pasek w diwe strony - remont alternatora - rolki na wale korbowym strzelają - klimatyzacja wiecznie nie dziala - po nabiciu, przed nabiciem, po diagnostyce i uszczelnieniu układu - .. pomijam części powiedzmy "eksploatacyjne" - klocki i tarcze hamulcowe, rozrząd, akumulator itp. Szczerze - wspaniałe auto, gdyby się nie sypalo na potęgę. Sprzedałem bo niestać mnie na samochód wart 18 000 zł którego naprawy kosztują mnie w ciągu półroku prawie 1/4 jego wartości z momentu zakupu.

dodano 10.03.2004 przez

jak na samochód tej klasy to cena bardzo kusząca, fajnie bo JTD, mało pali a ma fajnego "kopa" ale za tyle pieniędzy to można było dopracować szczegóły typu smar w drzwiach, tylko jedno lusterko ogrzewane a z silnikiem to już po prostu lipa, cieknąca pokrywa zaworów i moduł turbo wymieniany bo sygnalizowało błąd silnika. Jeszcze jedna ciekawa rzecz przy uruchamianiu silnika w niskich temperaturach dzwoniło koło zamachowe/tak mi powiedziano/ teraz jakby mniej, może za mały mróz/ koło wymieniono na nowe a i tak czasem dzwoni/. A zaparowana przednia lampa to też kiszka. a ten kto nie sprawdził zbieżności w nowym aucie powinien dostać kopa w dupę !!!

dodano 23.05.2013 przez

Stilo jest moim pierwszym autem. Miałem już okazję jeździć różnymi markami czy to w pracy czy u rodziny i zawsze chętnie wracam do swojego. Niedługo będę musiał zmienić autko ale robię to tylko z jednego powodu - przyszedł czas na rodzinę :) Jednak już teraz wiem, że nie będę miał auta, które jest tak dobrze wyposażone, wygodne i świetnie się prowadzi jak stilo. Duperele potrafią wnerwić ale na drodze Stiloczek Wam to wynagrodzi. Ja nawet gadam ze swoim autem bo jest bardzo sympatyczne.

dodano 05.08.2002 przez

ogólnie na klasę auta - jestem zachwycony - auto miałem do dyspozycji na weekend - ok 1000 km zrobiłem i jestem "zakochany" w stilo - jtd 80 km, 5d active + klima i radio. problemy z elektroniką wybaczyłem. jedynie ciasno na nogi z tyłu. małe zużycie, bardzo elastyczny, full wypas :) hamulce znakomite, czułe i lekko chodzące przy kazdym zakresie prędkości. kupiłbym, ale za kilka miesięcy, gdy poprawią "dziecięce" choroby :)

dodano 03.07.2006 przez

stilo multivagon napewno niejest autem miejskim, swietnie nadaje sie jednak na trasy mimo ze ma troche za twarde fotele, przyspieszenie calkiem dobre z innymi autami w swojej klasie radzi sobie bez problemu, diesel bardzo ladnie pracuje a na wyzszych obrotach przy wiekszych predkosciach wogole nie slychac ze to diesel:) jedyne co to to ze powyzej 200 na h masz uczucie ze plyniesz a nie jedzisz a tak byc nie powinno.....

dodano 26.12.2004 przez

przejechałem 37000 km w cągu 13 miesiecy i gdybym narzekał, to bym zgrzeszył. Co do fiatowskich usterek , to wymienili w trakcie gwarancji przeciwmgielne tylne światła ( pękły obudowy ) i drażek stabilizatora ( ktoś w fabryce nie dokręcił). Poza tym Silnik jest OK. Tylko dlaczego w zleżności od pogody zmienia mu się temperament i jego głośność. Im zimniej na dworze tym lepiej ( jak się już rozgrzeje)

dodano 02.01.2005 przez

Stilo MW 140kM diesel, jeżdże 2 miesiące i jestem coraz bardziej zadowolony. Znająć opinie o fiatach bardzo się bałem. Poprzednio jeździłem passatem i omegą, nie udało mi się przejechać 15 tys. bez usterki. W stilo jest mi wygodniej, ciszej, jeździ szybciej, a złużycie paliwa i tak nie uwierzycie jak napiszę( obliczyłem,że w stosunku do passata 2 raty liesingowe mam gratis)

dodano 02.02.2007 przez

auto kupione w 2003 nowe w cenie 46100zł pierwsz właściciel.śmieję się czasem z tych którzy mówią , że stare ale niemieckie jest lepsze /jak pytam jakim fiatem jezdził to mówi,że 126p albo wcale/, albo zachwala osiągi swojego silnika 1,2-50 czy 60 km /swoją drogą pasującego do suszarki do włosów/.Generalnie duże,wygodne obszerne auto,ekonomiczne,niedrogo kupione .POLECAM

dodano 07.02.2007 przez

niska cena eksploatacji, już wróciła mi się różnica wcenie za diesla, serwis drogi beznadziejny, radzę niekorzystać z serwisu chyba że auto od początku ma jakieś wady, kiepski wystrój wnętrza auta jak na tą cenę, traci na wartości po trzech latach bardzo dużo, dzisiaj proponują 28 000 zł lub mniej a auto utrzymane bez stłuczek i uszkodzeń,

dodano 20.01.2006 przez

niedrogie auto , w normalnej jezdzie ekonomiczne/latem poniżej 5 l/100/.auto które z zewnątrz wydaje się mniejsze niż w rzeczywistości,w środku dużo miejsca.odwrotnie zresztą niż w pierwszej octawi udającej z zewnątrz limuzynę a w środku niestety cieniutko/sorry nie liczę bagażnika bo podróżuję w kabinie a nie w bagażniku.