Lista ocen Fiat Ulysse I (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarecki
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Za VW Sharana w wersji TD z tego samego rocznika zapłacicie dużo więcej, może VW jest ładniejszy ale też bardziej delikatny (np. zawieszenie konstruowane raczej jak dla osobówki a w Ulysse z normami obciążenia jak dla dostawczaka - czyli "dłużej pożyje"). Jak za te pieniądze Ulysse (lub siostrzane konstrukcje Evasion, Zeta, 806) to dobry wybór.
~andreejj@wp.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
dalem tyle samo co bym mial zaplacic za vw golfa3 z tego samego rocznika z podobnym silnikiem,obustronie ocynkowane nadwozie,7 komfortowych foteli,klimatyzacja reczna.Ciesze sie ze złej opinii o pojazdach francusko-włoskich.W ten sposób ich ceny spadaja ku uciesze nabywcow i rozpaczy sprzedawcow
~Olek, aferaETmp.pl
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
w moim przypadku maksymalna ocena - uważam, że to co kupiłem - 2,5-roczny samochód z dobrym wyposażeniem - za prawie 1/3 ceny salonowej - to był b. dobry "deal"
~Duch Dziadka
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
...cena trudno powiedziec chyba nie wielu stac na samochod ktory kosztuje ponad 100 tys. ale mysle ze wart jest swojej ceny biorac pod uwage konkurencje...
~Bla_ZeY
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
udało mi się nabyć go w dobrej cenie, za auto z grupy VW musiałbym dać 10 tyś więcej zeby mieć takie wyposarzenie.
~rafism3
Van 2.0 121KM 89kW
Niska cena zakupu.Ja kupiłem za 3500.LPG 2400.Co wymagac od 20 letniego auta.
~adi1k@vp.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Za to co daje ten samochód kierowcy to cena tych egzemplarzy jest bardzo przystępna.
~[Adam
Van 2.0 132KM 97kW
No,ramke wyzej w sumie wyczerpalem temat.Kieszen nie boli.Warto.
~Ulysse-fun
Van 2.1 TD 109KM 80kW
Iloraz na pewno dużo większy od 1. Jak będziesz o niego dbał, to ci się odwdzięczy.
Dziennik kosztów dla Fiat Ulysse I
10,4
~Wojciech
Van 2.1 TD 109KM 80kW
To auto bylo warte tych pieniedzy ( a kiedys nie byly to male pieniazki )