Lista ocen Fiat Uno II 0.9 39KM 29kW 1999-2002 (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grobla.gdansk@wp.pl
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Samochód wyprodukowany w Polsce ... dobrze został zrobiony i za te stosunkowo niewielkie pieniądze dostarczył wiele sympatycznych wrażeń i pozwolił zarobić dodatkowo parę złotych:) Fajne autko ale po przejechaniu nim ponad 245000km chyba będę pomału myślał o zamianie ....chyba,że dokupię coś innego a Uno będzie jeździć w korkach po zatłoczonym mieście(Gdańsk) :):):)
~Darek
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Auto wg oficjalnych wycen jest warte grosze, jego cena moim zdaniem jest niewspółmiernie niska w stosunku do jakości i dalszych możliwości użytkowania dobrze utrzymanych egzemplarzy. Osobiście wolał bym, żeby moje auto stało u mnie w garażu, nawet jak będę miał nowe, niżeli miał bym sprzedać auto z przebiegiem 55000km w stanie idealnym za 4000zl :-(
~rkowalski@interia.eu
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Zdecydowałem się w 2002r. na kupno tego auta gdyż był najtańszy z dostępnych nowych pojazdów na naszym rynku. Nie chciałem pakować się w używane samochody gdyż miałem w tym względzie nie najlepsze doświadczenie. W podobnej cenie było Seicento ale porównując obydwa pojazdy wybór wydawał się mi oczywisty pomimo że Uno konstrukcyjnie był starszy.
~prosportkarol@poczta.fm
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Tanie autko miejskie z możliwością korzystania poza miastem. Mizerne osiągi z nawiązką rekompensowane są przez niskie koszty utrzymania (np OC na cały rok to 160 zł). Dobrze wykorzystana przestrzeń wewnątrz powoduje, że z pozoru mały z zewnątrz samochód w środku jest całkiem pojemny.
~Draco
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Auto wrecz idealne, tanie w eksploatacji, malo pali, czesci sa tanie, drobniejsze naprawy mozna przeprowadzic samemu. Kupno tego samochodu to wydatek okolo 4 tys za zadbany egzemplarz. Polecam wszystkim ktorzy cenia sobie oszczednosc
~anonymous
Hatchback 0.9 39KM 29kW
za takie pieniadze spodzielalem sie lepszego samochodziku, wymiana elementiow wyniosla sume drugiego samochodu. jak bym nzal przyszlosc to wolal bym zainwestowac i za ta kase z napraw kupic lepszy drozszy samochod
~Krzysiek
Hatchback 0.9 39KM 29kW
jeśli ktoś potrafi sobie poradzić z drobiazgami, to cena będzie dla niego atrakcyjna, za pieniądze wydane na Uno, mogłem mieć o 4 lata starsze Punto i o rok starsze Seicento, Chyba nie ma tańszego auta tej klasy.
~TheSzimek
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Auta te zaczynają lekko drożeć, ale wciąż za małe pieniądze otrzymujemy godne zaufania wozidełko. Pomijając niedzisiejszy standard bezpieczeństwa, auto poza tym jest dobrym zakupem w swoim pułapie kwotowym.
~Stach
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Jeżeli ktoś oczekuje auta o komforcie poniżej standardu tylko do przemiaszczania się po mieście i to za nieduże pieniądzegorąco polecam. Nigdy bym nie zamienił na Matiza/tico/czy seicento...

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~qubus91
Hatchback 0.9 39KM 29kW
Za te pieniądze człowiek nie dostanie tak dobrego i ekonomicznego pojazdu. Części w cenie malucha, ale maluchem nie przewieziemy komfortowo 5 osób i nie założymy do niego instalacji lpg.