Oceny Ford C-MAX II Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW 2010-2015

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford C-MAX II Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW 2010-2015

~tadek
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Chciałem kupić nowy samochód rodzinny w benzynie. Pod uwagę brałem kilka samochodów. Kia Sportage ładny ale z powodu zbyt długiego czasu oczekiwania oraz fatalnej widocznośc przede wszystkim do tyłu zrezygnowałem. Nissan Qashqai również SUV odpadł z powodu silnika który jest za mały do tak dużego samochodu. Opel astra IV zbyt drogi jak na oferowane wyposażenie. Chciałem jeszcze obejrzeć Hyundaia IX35, Mitshubishi ASX, VW i jeszcze być może...
~Qba
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
To już kolejny C-max w naszej rodzinie i II generacja, to również udany samochód. Wysoki komfort jazdy, dużo miejsca i duży bagażnik. Odpukać, jak na razie bez usterek. Spalanie na zadowalającym poziomie. Plus za dynamiczny i elastyczny silnik.
3,8
~DeZet
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Auto godne polecenia. Nie zaskakuje poważnymi awariami. Świetne własności jezdne, dobre wyczucie drogi przez kierowcę, bardzo żwawy i dość ekonomiczny silnik. Wnętrze wystarczające dla rodziców z dwójką dzieci. Spory bagażnik nie każe rezygnować z dodatkowego bagażu. Polecam!
~Robert
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Posiadam auto w wersji Edition plus pakiet Winter i Visibility. Rozważałem C4 Picasso i Verso. Za tą cenę C-Max nie miał konkurencji (wersja sprzed liftu). Jak na razie jestem zadowolony, chociaż mogłoby palić mniej :) Średnie zużycie paliwa z roku to 7.6 l/100km. W mieście ciężko zejść poniżej 9, w trasie 6.5 bez szaleństw.
~_W
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo fajne auto nie idealne, ale w tej cenie i z takim wyposażeniem całkiem dobry wybór. Samochód na długość i szerokość praktycznie taki sam jak focus HB, ale przez to że jest kilkanaście cm wyższy to jest o wiele bardziej przestronny zarówno w kabinie jak i bagażniku, zdecydowanie bardziej praktyczny dla czteroosobowej rodziny. Codzienna jazda nim to sama przyjemność. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto bierze ten wybór pod uwagę.
~Mirek
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Auto zakupiłem całkiem niezamierzenie, chciałem inny samochód (Skoda Octavia) ponieważ miałem zamiar odpisać pełny VAT. Skończyło się jednak na tym, że Ford miał w niezwykle atrakcyjnej cenie Forda C-Maxa z zeszłego roku i się szybko na niego zdecydowałem. I zrobiłem w tym wszystkim najlepszą rzecz z możliwych. Nie żałuję ani złotówki, auto jest fantastyczne, kropka. Za te pieniądze nie tylko nie mam prawa narzekać, ale w kategoriach...

Usterki Ford C-MAX II

Ford C-MAX II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andy25
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo dobry, funkcjonalny, wygodny i przyjemny w prowadzeniu samochód. Liczę, ze nowym C-maxem przejadę również bezawaryjnie wiele lat jak w poprzedniej wersji. Widać duży postęp w zmianach technologicznych w stosunku do wersji I. Bardzo ładna i nowoczesna sylwetka nowego C-maxsa.
~wiwos
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód, doskonale nadaję się do jazdy w miejskiej dżungli, ale także rewelacyjny na długie trasy, spokojnie mieści rodzinę 2+2. Jest komfortowy, ekonomiczny ale i pozwala na dynamiczną jazdę. A w raportach TUV, ADAC, DEKRA wysoko oceniany za bezawaryjność!
~użytkownik
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ogólnie samochód oceniam bardzo dobrze, wnętrze bardzo klimatyczne i przytulne, trochę za mały ekran nawigacji/radia, czasami pojawiają się problemy z odczytem plików ze złącza USB. Póki co auto polecam
~Arkander
Minivan 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Szukałem wygodnego dynamicznego auta, którym przyjemnie się jeździ. I takie znalazłem. Jeździłem prawie każdym porównywalnym samochodem - najwięcej uwagi poświęciłem VW golfowi i golfowi plus ale to nie dla mnie - po prostu nudno jak w trumnie, jazda męczy już po kilku minutach - to ma sprawiać przyjemność a nie być przykrym obowiązkiem. Może jak będę znudzonym życiem emerytem to pomyślę ale nie teraz...
Ford C-MAX II Minivan