Lista ocen Ford Escort V Hatchback (308)

~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Nie jest to auto idealne ale akurat mój egzemplarz jest udany.Wiem że inne escorty może są gorsze ale mój jest udany.Mam go nie cały rok ale kupiłem od rodziny gdzie użytkowali go jakieś 5 lat i oprócz tych rzeczy które si standardowo wymienia to tylko padł im akumulator.Więc nie szukałem nic innego tylko kupiłem od nich.Jak narzazie warto było.
1,9
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Przez około rok jeździłem nim bez większych problemów poza wymianą amortyzatorów czy jakimiś drobnostkami, ale dopiero jak wszedłem pod spód i zobaczyłem jak jest przegnity to sie przestraszyłem. Reszta czasu z nim to już tylko cotygodniowe wizyty u mechanika/elektryka. Wychodząc na parking nie mamy się martwić czy nam odpali samochód. Samochód jest od tego żeby wsiąść i jechać i żeby nie było z nim żadnych problemów, nie czarujmy się fordy...
~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
-jak narazie to OK-zawieszenie raczej słabe-zresztą-Całe auto jest jakieś takie delikatne!...trzeba się z nim obchodzić z czułością-poważnie!....inczej to po paru miesiącach bedzie nie auto, a ścierwina-lepiej ostrożnie...buraki "pałują" te auta, a potem biadolą, że Ford gówno wort" jak sami na taki stan zapracowali
~koroscielm@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
4 miesiace temu (jest połowa kwietnia 2006) zastanawialem sie nad innymi markami, modelami. Escorta polecil mi ojciec... krzywilem sie i na marke i na model, teraz zwyczajnie kocham ten samochodzik za własnie całokształt... moze nie ma bajerow, i nie jest do scigania, jest zwyczajnym średniaczkiem, w ktorym mozna pojechac z rodzina w góry, na zakupy, jechac nad rzeke, cudowne autko na kazda okazje, no i moje pierwsze, wiec jest szczegolne dla...
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ogolem samochod bardzo mi sie podoba.bez problemowe eksploatacja w ciagu 5lat jazdy,a noge mam ciezka i nawet grama oleju nie bierze.bardzo dobry samochod.jesli bym zmienal kupil bym escorta tylko z wiekszym silnikiem chociaz 1.4 tez nie jest taki zly
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
jeśli ktoś nie jest wymagający co do wykończenia i osiągów a chcę samochód dość ekonomiczny za niedużą kasę to jest dobry wybór (ceny części nie oryginalnych oczywiście ale równie trwałych są dość niskie)
3,7
~jery
Hatchback 1.3 60KM 44kW
gdyby nie gaz w nim to poszedłbym z torbami czesci nie sa asz tak drogie na szrotach można je dostac niektóre nowe czesci miażdza ceną, ogólnie fajny wyglad autka mieciutkie fotele dobrze przetestowałem :)
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
W sumie za niewielkie pieniadze mozemy naprawde wygodnie podrozowac w 5 drzwiowym samochodzie, ktory do tego jest ladny zarowno z zewnatrz jak i wewnatrz. W porownaniu z np: z golfem II, citroenem ax, peugeotem 205, nissanem sunny, seatem ibiza I, to jest limuzyna za te same pieniadze i do tego ma ogromny bagaznik. Polecam
3,1
~Infinity_
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogolnie gdyby nie problemy z silnikiem w zime to auto jest mega nie zawodne, i pancerne. Skrzynia biegow mega wytrzymala, raz udalo mi sie ja popsuc podczas robienia obrotu o 180* na wstecznym przy pelnym gazie ;) Karoseria troche rdzewieje ale to jest auto z 91 roku !
4,1
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
ogolnie mozna polecic to auto wszystkim którym zalezy a w miare dobrym srodku lokomocji, a nie maja duzego portfela.Koszty obsługi niewiele wieksze niz rodzimego poloneza. Wada jest tylko to ze nadwozie w okolicavh wlewu paliwa lubi korodować-podobno wada fabryczna?. Wyeliminowano ja dopiero w modelach po 95r.Naprawde godne polecenia auto
Ford Escort V Hatchback