Lista ocen Ford Escort V Hatchback (123) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 185 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koroscielm@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Narazie testowałem tylko w sezonie zimowym, czesto nawet nie skrobałem szyb, tylko zostawilem autko na chodzie pare min, zazwyczaj sam odwiał, chyba ze warstwa sniegu;) przy odpowiednim ostawieniu nadmuchu, nic nie paruje, chocby w srodku siedzialo 5 żrących gorąca kiełbase grubasów.
~Marcin
Hatchback 1.6 106KM 78kW
zimą bardzo szybko można ogrzać samochód w środku już po przejechaniu kilku pierwszych kilometrów duży plus, prosta konstrukcja przełączników na desce rozdzielczej nie powinna nikomu sprawić problemów ale jest za razem bardzo funkcjonalna
~Zadowolony właściciel Forda
Hatchback 1.4 71KM 52kW
1-2 kilometry i czuje się jak w saunie.Czujnik od temp. nie pokazywał mi temp.Czasami jak przejechałem dobre 20 kilometrów to wskazówka była nie wiele ponad minimum.Ale wyczyściłem czujnik i pokazuje już normalnie.
~ZXCV
Hatchback 1.4 74KM 54kW
Dopiero po czasie w aucie robiło się ciepło. Trzeba przejechać z 3 kilometry zanim zacznie się zagrzeje a to tylko przy lekki przymrozku -5C. Całkiem nieźle trzyma ciepłotę. Latem trzeba uchylić szyby inaczej nie da się wytrzymać!
~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
zimą grzeje, latem pomaga szyberdach-Uwaga!!warto wymienić termostat-strzałka od temperatury musi być ostatecznie na środku pola-na ogół jest poniżej!-warto wymienić-auto mniej pali...(a wymiana tania jak barszcz)
~EscortLady
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jeżdżę fordem escortem mk5 Ghia i nie ma na co narzekać. Klimy nie mam, ale zimą jest cieplutko, szyby i lusterka podgrzewane także nie ma problemu, a latem szyberdach otwarty i też jest gitarra:)
~pitrix
Hatchback 1.4 71KM 52kW
ogrzewanie dobre (po wymianie termostatu koszt tureckiego zamiennika 15zł i sprawuje się dobrze) gorzej z nawiewem, trochę kiepsko dmucha na nogi i przednią szybę, na II i III jest dość głośny
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Wentylacja auta dzieki febrycznemu szyberdachowi i wydajnemu układowi wentylayjno-grzewczemu stoi na dobrym poziomie. Ogrzewanie swietne.Juz po pzejechaniu ok 5 km w aucie mam przyjemnie ciepło
~rokefeler
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
szybko sie nagrzewa, bardzo wydajna, zbawienie w zimie, ogrzewana przednia szyba- ten kto to przewidział do samochodu tej klasy powinien dostać nobla, super sprawa
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
No działa ale w sumie nic nie daje, poza tym podczas postoju włączając dmuchawy na maxymalną pracę trzeba się liczyć z zapaleniem kontrolki akumulatora i gaśnięciem silnika.
Ford Escort V Hatchback