Lista ocen Ford Escort V Hatchback (100) - Widoczność

Na liście zabraknie 208 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SoundsCl@interia.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
do przodu dobra widoczność na boki przeszkadzają trochę słupki i jakoś lusterko tylne ogranicza mi powierzchnię szyby... do tyłu zadarty kufer ogranicza trochę pole widzenia jednak jest ściety przez co po dłuższym uzytkowaniu nie ma problemu z parkowaniem- odległość idzie oszacowac
~escort 91
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Widocznośc bardzo dobra!! Duuza szeroka szyba, przed soba naprawde widac dużo. Minusem małym jest jednak duze słupki, przy skrecaniu w lewo czy prawo czasem zasłaniają nam widoczność po zatym duzo z niego widac.
~Angel22125
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Siedzi sie anie za wysoko ani za nisko. widocznosc bardzo dobra. wycieraczki szybko pracuja nawet w wiekie ulewy niema problemu. do tylo tez dobrze krotki tyl(hatchbach) ulatwia parkowanie. moja ocena 4,6
~Loy (26 lat)
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
Mam "coupe" duże szyby krótki tył . mnie bardzo łatwo się parkuje. Mimo 181cm wzrostu uważam że do bardzo niskio położonego fotela trzeba się przezwyczaić.Dla niskich polecam poduchę pod tyłek.
~pawiania_morda
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
W nowych samochodach nie widać tak jak w starszych kanciastych. Prosta maska, zderzaki prawie nie wystające poza karoserię dają bardzo dobra wyczucie autka przy parkowaniu.
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Dobra widoczność latem, zimą strasznie szyby parują i tworzy się cienka warstwa lodu a więc mamy wtedy lód od środka i od zewnątrz, dwa razy więcej skrobania i rozgrzewania samochodu.
~buli
Hatchback 1.6 105KM 77kW
w porownaniu do inncych b. dobra - inna sprawa, ze u innych wynika to z bezpieczenstwa (grubsze slupki i bardziej masywna karoseria) - porownaj Xsare, Brave itp
~MadmaX :)
Hatchback 1.8 16V XR3i 105KM 77kW
widocznosc bardzo dobra , przestszen ogromna z wyciagnieta reka do przodu przy wzrscie 184 niedotkne przedniej szyby duzo wiekszy od Opla Astry np..
~WieSiu
Hatchback 2.0 RS 150KM 110kW
Przez to ze moj jest w nadwoziu cabrio,to do tylu przecietna widocznosc, do przodu i na boki jest bardzo dobrze
~niuniek545
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Wydaje mi sie że widoczność jest w tym samochodzie bardzo dobra dość cienkie słupki lusterka durze i dobrze w nich wszystko widać.
Ford Escort V Hatchback