Lista ocen Ford Escort V Hatchback (136) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chalski7@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Autko dobrze się prowadzi wspomaganie działa całkiem całkiem jedynym minusem jest częsta wymiana drążków stabilizacyjnych, tulej metalowo gumowych w wachaczach ale wszyscy co posiadają fordy lub chcą forda nabyć muszą się z tym liczyć
~damianco@wp.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
układ jezdny i zawieszenie auta poddano lekkiemu tuningowi, obnizając je i utwardzając.Pracuje swietnie auto trzyma sie drogi jak przyklejone,chociaz fabrycznie zamontowane zawieszenie tez radzi sobie nie najgorzej
~ZXCV
Hatchback 1.4 74KM 54kW
Słaby skręt, w mieście trzeba się nakręcić ,żeby coś tym autem nawrócić/ zaparkować. Strasznie ciężko za to przydawało się na trasie ale co z tego skoro to auto na trasie jest beznadziejne!
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Nisko osadzony i sztywny więc dobrze trzyma się drogi ale za to na wszelkich dziurach i nierównościach albo trzeba jechać 10km/h albo trzeba się liczyć z uszkodzeniem podwozia/układu kierowniczego...
~mar
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
super. mozna autkiem rzucac w zakretach jak workiem kartofli i nawet oponki nie zpiszcza.trzyma sie drogi rewelacyjnie.tylko kierownica straszie sie rusza na nirownosciach.lepiej isc do diagnosty.
~virus.ja85
Hatchback 1.4 71KM 52kW
doskonale sie trzyma w zakretach.troche mamla wytrzymalosc przodu na naszych drochach.co roku wymiana tulejek,pozatym 3 lata temu wymienialaem laczniki,stabilizatory i amory na przodzie.
~Andrzej hexi1@op.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
1-brak wspomagania! 2-koluna kierownicza nie wytrzymuje obciążeń-wymieniłem przy 140tyś km. ale znowu ma luzy-regenerowana-nie polecam!-lepiej dobrą za szrotu-taniej-Precyzja kierowania: dobry+ +
~użytkownik
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Nie chcę faworyzować ale układy jezdne Forda są naprawdę niezłe. Escort z 91´ ma przyzwoitą trakcję i jak na auto z końca lat 80 - tych dobrze reaguje na polecenia kierowcy. Trochę słabe hamulce.
~Marcin
Hatchback 1.6 106KM 78kW
Troszkę za niskozawieszony jak na nasze drogi a już koszmar z przejechaniem przez wałzwalniający na drogach osiedlowych ale dzięki temu dobrze trzyma się drogi w czasie jazdy i zakrętach przy dużej prędkości
Dziennik kosztów dla Ford Escort V Hatchback
12,0
~p
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Na zakrętach opierasz się o drzwi. Kiedy chciałem pokonać zakręt na trójce przechylił się jak gondola. Bez wspomagania większym samochodem nie jeździ się przyjemnie.
Ford Escort V Hatchback