Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1990-1992 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Niezwracam na to szczególnej uwagi. dźwignia kierunkowskazów na swoim miejscu, klakson tam gdzie powinien. Razi brak regulacji pochylenia kolumny kierownicy (taka wersja) fotel kierowcy też ma archaiczne rozwiązanie przesuwu ale bardzo skuteczne. Brak interwału pracy przerywanej wycieraczek (też wersja)
~Slawek vel Miggi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jezda w miarę wygodna ale siedzenia troszkę za miękkie, odwrotnie do twardego zawieszenia. Czasami ta twardość za bardzo daje się we znaki szczególnie na "naszych" drogach.
~Levosos
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
no cóż, jak na auto z połowy lat ´90 ergonomia jest na przyciętnym poziomie. Jednak mimo wszystko juz zdążyłem się przyzwyczaić i praktycznie wszystko jest tam gdzie być powinno.
~devilek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Bardzo mile zaskoczyla mnie ilosc puleczek i schowkow w tym aucie, zawsze mam pod dostatkiem miejsca zeby cos drobnego wrzucic, polozyc portfel itp
~pawiania_morda
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jestem niski- 172cm to na fotelu mieszczę sie idealnie. Z przełącznikami jest oki, tylko lewarek jest trochę za daleko i tym samym do popielniczki też.
~Sławek z Koszalina
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak dla mnie super. Mam Escorta Sukcesa - to wypasiona wersja , jak na te lata. Super regulacja fotela kierowcy + regulacja ustawienia kierownicy.
~Mistrz
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jak w każdym aucie trzeba się do przełączników przyzwyczaić, ustawianie nawiewów trochę dziwnie skonstruowane duża ilość schowków
~p
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Najbardziej denerwuje to, że wrzucając piątkę dotykasz nogi pasażera. Jeszcze gorzej jeśli ktoś sobie tego nie życzy.
~Infinity_
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
W czasach w ktorych powstawal ten samochod te slowo nie istnialo ;)
~Witek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Przełaczniki przełącza się intuicyjnie. Zła jakość plastików.
Ford Escort V Hatchback