Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1990-1992 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EscortLady
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak na swój rozmiar jest całkiem wygodnie dla osoby przeciętnej postury. Dla troszkę większych może być troszkę ciasno, ale ogólnie jest dosyć, aby poczuć się swobodnie, a nie jak w pudełku zapałek.
~mar
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
troche ciasno jak na moj gust!(180cm)a wielki nie jstem.szczegolnie ramiona jakos tak blisko pasarzera sa.moze stare przyzwyczjenia....z tylu kiepsko.ale i autko nie jest wielkie.moze byc.
~Slawek vel Miggi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Nic dodać nic ująć. Wersja 5D daje dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Po przesiadce do Felicji czułem się trochę klaustrofobicznie (tłuczenie łokciami pasażera z boku).
~Śmigol
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z przodu ja i moja dziewczyna nie narzekamy na brak miejsca (mamy po 1,8m).Z tyłu nie jest najlepiej.Jeśli nie siedzą tam dzieci to posadź tam kogoś kogo nie lubisz.
~Infinity_
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Przod jest ok. Tyl w 3 osoby(normalnej budowy ciala) i mozna sie poczuc jak w autobusie komunikacji miejskiej w godzinach szczytu.
~Escort clx
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
jako kierowca wysoki 196cm mam wygodnie jednak gorzej na tylnich siedzeniach, bardzo malo wtedy jest miejsca.
~devilek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jest w porzadku, z przodu miejsca nawet wiecej niz wydawaloby sie ze jest po rozmiarach auta:)
~p
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Z przodu ujdzie, ale o komforcie mówić tu nie można. Samochód jest męczący, a siedzenia są jak ławki szkolne.
~esr91
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Nie ma co narzekać, jak wiadomo każda klasa aut urosła. Obecnie można porównywać z autami klasy B.
~pawiania_morda
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ja nie narzekam inni też nie. Moja kobieta nie narzeka na tylnej kanapie czyli jest dobrze ;p
Ford Escort V Hatchback