Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1990-1992 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikstura
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Sprawdził się jako niezły pracuś także w trudnym terenie mimo małego prześwitu. Obecnie przejechane ponad 360 tys. km i silnik pracuje bez zarzutu. Zima co prawda daje się nieco we znaki jednak dobry akumulator z odpowiednim "kopem" jest na to dobrym lekarstwem (oczywiście gdy filtr paliwa i świece są OK). Wnętrze może nieco przestarzałe ale za to nie tak klaustrofobicznie ciasne jak obecnych nowości w porównywalnej klasie aut. Wysłużone lecz...
~arkashka@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Za 6000 kupiłem coś, co po mieście paliło 6 litrów ropy i nigdy mnie nie zawiodło. Nawet jak padła elektryka, odpaliłem na lince i na własnych kołach dojechałem do warsztatu. Prosta, niezawodna i ekonomiczna konstrukcja.
~EscortLady
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Za taką cenę nie ma co się spodziewać cudów, ale przyzwoicie to jest. Auto bardziej dla miłośników modelu...:)
~devilek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Za 2000pln otrzymalem wygodny z racjii swietnych foteli srodek lokomocji, ktory pali okolo 4,5l ropki na 100km - co wiecej chciec?:)
~ROBI
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Dla mnie idealny, dobre wyposażenie, niska cena zakupu, niskie ceny części zamiennych, wiele zamienników,niskie spalanie
~pawiania_morda
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
auto o wartości niewiele większej od złomu (stal obecnie ok 900zl/t) To jak na złom to całkiem nieźle ;p
~mar
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
escortow duzo.jest w czym wybierac.najlepiej do niemiec po takiego pojechac.tam sa tanie i dobre wersje.
~Slawek vel Miggi
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Wątpię że do 6000 zł można mieś bardziej oszczędny i jednocześnie rodzinny samochód.
~Śmigol
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Uważam, że za około 5000-6000PLN ciężko kupić podobne auto.Tani diesel, duże wnęytrze i bagażnik.Polecam
~Banan 19 lat pabianice
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ok. sprowadzalem z niemiec wyszlo mnie w sumie 6,5 tys. zl.+ koszt rejestracji ok.700zl
Ford Escort V Hatchback